Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Seimo nario susitikimas Vokietijoje: apie verslą, turizmą, krepšinį

Seimo narys Robertas Šarknickas  •    •  9:05, 2022-11-03
Vokietijos Prekybos Rūmų Tarptautinių rinkų padalinio vadovas Malik El-Tamer ir Seimo narys Robertas Šarknickas.
Asmeninio albumo nuotr.

Seimo narys Robertas Šarknickas susitiko su Vokietijos, Heseno federalinės žemės sostinės Vysbadeno miesto Pramonės ir Prekybos Rūmų Tarptautinių rinkų padalinio vadovu Malik El-Tamer ir dalijasi savo įžvalgomis:

 

„Kalbėjome apie naujas investicijų, bendradarbiavimo galimybes Lietuvoje. Pakviečiau atvykti į Alytų pasidomėti mūsų pramonės parku, bei susitikti su mūsų verslininkais.

 

Taip pat susidomėjimas buvo Nemuno upe. Žinia ta, kad vis aktyviau kalbame apie upės gilinimą nuo anos kadencijos, džiugu, kad ši tema ir dabar yra aktuali.           

 

                             

 

Mums svarbu, kad lengviems laivams plukdyti turistus būtų sudarytos geros ir saugios sąlygos, kurios įneštų miestui daugiau tarptautinės įvairovės, ir be abejo padėtų uždirbti vietos verslui: kavinės, viešbučiai, sportas, kultūra, turgus ir kt.

 

Diskusijos metu pradėjome kalbėti ir apie krepšinį. Malik El-Tamer paminėjo, kad gerbia Arvydą, Šarą, ir kt. Žodžiu, gerai žino Lietuvos žymius krepšininkus.

 

Pats Malik El-Tamer buvo krepšininkas, ūgis – virš 2 metrų. Užsiminiau jam, kad Alytus po gero pusmečio, pasibaigus LKL sezonui, gali nebeturėti miesto krepšinio komandos, pagalvokite ir apie sportą, ir ten galima investuoti.

 

Susidomėjimas liko, matysime kitais metais, koks bus naujas politinis požiūris sportui mieste“, - pasakojo R. Šarknickas.

 

Užs. Nr. 03/11/22