Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 009

Savivaldybėje pasitarimai vyks atnaujintoje salėje: perka naujus baldus

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:00, 2019-10-01
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Pasikeitė valdžia, keičiasi ir savivaldybės patalpos. Jau greitai Alytaus miesto savivaldybės pastate esanti pasitarimų salė bus atnaujinta. Čia bus pastatyti nauji baldai, kuriems įsigyti išleista daugiau kaip 21 tūkstantis eurų.

 

Alytaus miesto savivaldybė jau pasirašė sutartį su naujų baldų tiekėjais – įmone „Vilanus“. Sutartis pasirašyta rugsėjo pabaigoje. Įmonė įsipareigojo naujus baldus į savivaldybę pristatyti per du mėnesius. Baldų vertė – 21 683,20 euro.

 

Į pasitarimų salę bus atvežtas posėdžių stalas, stalas žurnalistams, spintelė. Sutartyje nurodoma, kad šių baldų gaminimui naudota ąžuolinė faneruotė, juodas stiklas.  Taip pat pasitarimų salei bus nupirktas metalinis vežimėlis, 28 darbo ir 26 konferencinės kėdės.

 

„Dabartiniai pasitarimų salėje esantys baldai pirkti jau seniai, jie yra nusidėvėję. Salė yra praradusi savo reprezentacinę išvaizdą, tad norima ją atnaujinti. Kol kas perkami baldai, tačiau yra planuojamas ir pasitarimų salės remontas“, - sakė savivaldybės atstovė.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra