Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Saviizoliacijoje esanti šeima: simptomus jaučiame, bet netikrina

alytusplius.lt inf.  •    •  9:14, 2020-03-24
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Alytiškių šeima jau savaitę gyvena baisioje nežinioje. Vienam draugui, su kuriuo prieš pora savaičių iš užsienio grįžo šios šeimos narys, diagnozuotas koronavirusas. Alytiškių bandymai išsitirti, ar jie taip pat nėra užsikrėtę, atsimuša lyg į sieną. 

 

„Mes savaitę sėdim saviizoliacijoje. Visa šeima su dviem mažamečiais vaikais. Niekas mūsų netikrina. Prašom, skambinam - niekas“, - pro ašaras alytusplius.lt portalui pasakojo į redakciją paskambinusi alytiškė, prašiusi neskelbti jos vardo bei pavardės.  

 

Moters teigimu, jos vyras kovo 14 dieną kartu su trimis draugais grįžo iš Austrijos. Vienam iš jų jau yra patvirtintas Covid-19.

 

„Sužinoję apie situaciją skambinome 1808. Pasiūlė laukti simptomų – kosulio, dusulio, temperatūros. Kitą dieną paskambino iš Sveikatos apsaugos ministerijos, kadangi draugas pasakė, su kuo bendravo paskutiniu metu. Jie pasiūlė tą patį.

 

Po dienos, pasijutęs prasčiau, vyras dar kartą skambino 1808. Sujungė su Greitąja medicinos pagalba, liepė laukti - atvažiuos. Laukė. 4val. Tada paskambinus paaiškėjo, kad eilė po paros, kadangi nestiprūs simptomai. O dar geriau - sulaukti mobilaus patikros punkto Alytuje. Taip ir laukiame iki šiol.

 

Simptomus, kad ir nestiprius, bet jaučiame tiek aš, tiek vyras, bet mūsų nieks netikrina. Kas bus, kai saviizoliacijai skirtas laikas pasibaigs ir mes išeisime į darbus?!“ – kalbėjo nevilties apimta moteris.

 

Kaip vakar jau pranešė alytusplius.lt, mobilus patikros punktas mieste turi būti atidarytas šiandien, antradienį, vidurdienį. Šią žinią vakar vakare patvirtino ir sveikatos apsaugos ministerija.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai