Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Šauliams padėkota už patriotizmą ir jaunosios kartos ugdymą

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  16:04, 2019-10-18
Šauliams padėkojo už patriotinę veiklą ir įteikė Alytaus rajono savivaldybės mero skirtas padėkas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus rinktinė iškilmingai minėjo įkūrimo 100-metį. Šauliams padėkojo už patriotinę veiklą ir įteikė Alytaus rajono savivaldybės mero skirtas padėkas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.

 

Į iškilmingos sukakties minėjimą Alytaus miesto teatre susirinkusius Alytaus apskrities  šaulius pasveikino Seimo nariai, savivaldybių merai ir atstovai, kariuomenės atstovai. Jiems padėkota už tarnybą, patriotizmą, jaunosios kartos ugdymą, prasmingą vaikų ir jaunimo užimtumą. Seimo nariai, Alytaus miesto, Alytaus rajono, Varėnos, Lazdijų, Druskininkų merai šauliams skyrė padėkas.

 

Dėkojant  Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus rinktinės vadui ats. kpt. Skirmantui Valatkevičiui už aktyvią veiklą ir šaulių telkimą minėjimo dalyviai pritarė atsistojimu ir gausiais aplodismentais.

 

Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko padėkas šauliams, įteikė administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, kuris taip pat yra šaulys ir šventėje vilkėjo šaulio aprangą. „Alytaus rajono savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja su šaulių organizacija. Šauliai turi labai gražią pamainą – jaunus šauliukus. Noriu palinkėti jums būti sveikais, energingais Lietuvos laisvės gynėjais. Sėkmės visiems“ , – sveikindamas kalbėjo V. Pranskevičius. Padedant taip pat šauliui, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistui Vytautui Paškevičiui, V. Pranskevičius įteikė Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės 100-mečio įkūrimo proga savivaldybė mero padėkas Algiui Cincilevičiui, Aušrai Asakavičienei, Daniui Gintalui, Ramutei Jablonskienei už asmeninį indėlį, organizacinius gebėjimus, iniciatyvumą ir patriotiškumo vertybių puoselėjimą, ugdant jaunuosius šaulius.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra