Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šaudymo iš lanko sportininkui miesto vadovai įteikė dovaną

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  14:34, 2022-11-11
Meras N. Cesiulis, mero pavaduotoja J. Šukevičienė ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduptojas A. Andrušaitis Lietuvos šaudymo iš lanko sportininkui Rolandui Baranauskui įteikė naują lanką.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Penktadienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Adomas Andrušaitis Lietuvos šaudymo iš lanko sportininkui Rolandui Baranauskui įteikė naują lanką. Jį Rolandui  nupirko Alytaus miesto savivaldybė.

 

„Mūsų pažadas – įvykdytas, o dabar linkime patekti į Parolimpinės žaidynės ir tikimės, kad jose šaudysite būtent šiuo nauju lanku.

 

Kažkada, įteikdami naują šautuvą šauliui Karoliui Giruliui, juokavome, kad dovanojame jį su ta sąlyga, kad su juo jis varžysis olimpiadoje. K. Girulis olimpiadoje dalyvavo su būtent tuo šautuvu, tad dabar mes dovanojame Jums lanką ir tikimės su juo  2024 m. išvysti jus Paryžiuje vyksiančiose Parolimpinėse žaidynėse“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

 

R. Baranauskas padėkojo Alytaus miesto savivaldybei už nupirktą lanką ir vylėsi, kad jam pavyks pateisinti miesto vadovų lūkesčius – patekti į Parolimpines žaidynes.