Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šaškių turnyras Alytuje

Šaškių klubo „Alitas“ informacija  •    •  8:22, 2024-07-08

 Liepos 6d. Alytuje vyko respublikinis šaškių turnyras Kazimierui Aleksandravičiui atminti . Kazimierui būtų šiais metais liepos mėnesį sukakę 90metų. Idėją surengti šias varžybas pasiūlė Kazimiero sūnus Artūras,  kuris sėkmingai prisijungęs prie Alytaus šaškininkų būrio pasuko tėčio pėdomis. Šiais metais pradėjo treniruoti jaunuosius, būsimuosius  miesto talentus. 

 

 Varžybose varžėsi prie 64 langelių  64 žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų. Buvo žaidžiami 9 ratai su 10min. laiko kontrole . Varžybų atidarymo metu sporto meistras Donatas Baranauskas apžvelgė senus gerus laikus, pasidalino kaip Kazimieras iš Seirijų  entuziastingai prigijo prie šaškių sporto, aktyviai dalyvaudavo varžybos ir buvo kietas riešutėlis ne vienam tuomečiui sporto meistrui. 

 

Varžybas laimėjo tarptautinis didmeistris Aleksejus Domčevas 18tšk.  laimėjęs visus susitikimus. Antra vieta atiteko  sporto meistrui iš Trakų Kęstučiui Blaževičiui 14tšk., trečia - jaunimo talentui iš Vilniaus Reinaldui Damskiui 14tšk. Ketvirtas –alytiškis Dainius Monstys 12tšk. 

 

Iš alytiškių į dešimtuką pateko Pranas Vitkauskas, Dainius Bukleris ir Jonas Rutkauskas iš Luksnėnų.  Moterų grupėje nugalėjo Melanija Juškienė iš Ukmergės. Antra puniškė Marijona Bajerčienė, trečia alytiškė Dalė Baltulienė.

 

Veteranų 70+ grupėje pirmas Jonas Rutkauskas, antras-Donatas Baranauskas , trečias Jonas Čižiūnas iš Jonavos. Jaunųjų šaškininkų berniukų grupėje pirmieji Eitvydas Balkus- Varėna, Kristupas Jakubauskas-Lentvaris ir Deivydas Šiurskas iš Alytaus. Jaunųjų šaškininkių grupėje pirmosios alytiškės Elzė Pranculevičiūtė , Elzė Dusevičiūtė ir Emilija Jodko iš Trakų. 

 

Varžyboms taures ir medalius įsteigė Alytaus miesto savivaldybės sporto ir švietimo skyrius. UAB“Vita Baltic International pradžiugino  prizais.  Renginiui  puikias sąlygas suteikė Alytaus Piliakalnio progimnazijos administracija.

 

Norintiems lankyti būrelį ir išmokti šaškių žaidimo subtilybių nuo rugsėjo mėn. Registracija   treneris A.Aleksandravičius  tel. +37060613802

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai