Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šaltinių progimnazijos prieigose bus įrengta lauko klasė

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  17:04, 2023-03-03
Alytaus Šaltinių progimnazijos prieigose dar šiemet turėtų būti įrengta lauko klasė.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus Šaltinių progimnazijos prieigose dar šiemet turėtų būti įrengta lauko klasė. Tai bus unikalus projektas, kurį įgyvendinant bendradarbiaus dvi švietimo įstaigos – minėta progimnazija ir Alytaus profesinio rengimo centras. Kuriant lauko klasę visa Profesinio rengimo centro įranga naudosis Šaltinių progimnazijos bendruomenė. Be to, bus teikiamos profesionalių centro darbuotojų konsultacijos, prie iniciatyvos įgyvendinimo prisidės ir šios švietimo įstaigos mokiniai.


Šiandien Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Povilo Labuko iniciatyva šio projekto įgyvendinimo klausimai buvo aptarti su Alytaus profesinio rengimo centro direktoriumi Vytautu Zubrumi ir Šaltinių progimnazijos direktore Evelina Žukauskiene. Taip pat buvo suplanuoti būtini lauko klasės įrengimo darbai.

 


„Šaunu, kad visame lauko klasės įrengimo procese dalyvaus Alytaus profesinio rengimo centro ir Šaltinių progimnazijos mokiniai. Įgyvendinant šį projektą nėra užsakovo ir rangovo – jie yra lygiaverčiai partneriai, kuriems toną užduos mokyklos bendruomenė, dalyvausianti visame projekto įgyvendinimo procese. Be to, į procesą įsitrauks ir tokios grandys kaip inžinerija ir informacinių technologijų dalis“, – bendru švietimo įstaigų projektu džiaugiasi Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas P. Labukas.


Alytaus Šaltinių progimnazija jau yra parengusi kelis lauko klasės vizualizacijos variantus, tačiau galutinis sprendimas, kaip atrodys mokiniams ugdyti skirta erdvė, kol kas nėra priimtas.


„Alytaus Šaltinių progimnazija turi svajonę – įsirengti lauko klasę. Turime sukaupę lėšų, kurias skirsime šiai svajonei įgyvendinti. Kokia ta lauko klasė bus, kol kas nėra aišku. Tikiuosi, kad bendradarbiaudami su Profesinio rengimo centru, tą idėją išgryninsime ir tuomet pradėsime veikti“, – sakė Šaltinių progimnazijos direktorė E. Žukauskienė.


Anot Alytaus profesinio rengimo centro direktoriaus V. Zubro, lauko klasė Šaltinių progimnazijos teritorijoje turėtų būti įrengta iki šių metų rugsėjo 1-osios.