Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šalia Alytaus miesto stadiono pasodinta šešiolika pušelių

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:14, 2023-10-23
Pirmadienį, minint Klimato savaitę, prie Alytaus miesto stadiono pasodintos pušelės.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Pirmadienį, minint Klimato savaitę, prie Alytaus miesto stadiono pasodintos pušelės. Jas kartu su Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos mokiniais sodino Alytaus miesto savivaldybės vadovai.

 

„Sodindami medžius mes saugome gamtą“. „Juos reikia sodinti tam, kad oras būtų švarus.“ „Sergančius medžius būtina iškirsti, o vietoj jų pasodinti naujus“, – vienas po kito mintimis apie tai, kam reikalingi medžiai, prieš pradėdami sodinimo darbus dalijosi ketvirtokai.   

 

Pasiskirstę grupelėmis kartu su miesto vadovais ir mokytojomis mažieji alytiškiai kibo į darbus ir kaip mat pasodino šešiolika pušelių. Daugeliui vaikų tai buvo pirmasis jų pasodintas medis.

 

„Dabar kaskart, kai eisiu į mokyklą, užsuksiu pasižiūrėti, kaip auga mano kartu su draugais pasodinta pušelė“, – žadėjo vienas iš ketvirtokų.

 

Pasibaigus medžių sodinimo darbams Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis mažiesiems talkininkams įteikė saldžių dovanų ir padėkojo už bendrą darbą.

 

Alytaus miesto savivaldybė dėkoja  Alytaus Senamiesčio pradinei mokyklai  ir Tomo Pankos medelynui už pagalbą sodinant pušeles.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai