Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šakių rajono moksleivių dziudo čempionate – ir Alytaus rajono sportininkų pergalės

Rolandas Lukoševičius, dziudo treneris  •    •  20:24, 2023-11-12
Alytaus r. meno ir sporto mokyklos dziudo treneriai R. Lukoševičius ir T. Grigas su savo auklėtiniais. Iš kairės stovi M. Lenkauskas, M. Mortūnas, N. Radzevičius, A. Dranginis, priekyje – D. Kabašinskas.
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Lapkričio 11 d. Šakiuose vyko atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas, skirtas Šakių rajono mero taurei laimėti. Šiame čempionate dalyvavo 231 sportininkas iš Marijampolės, Panevėžio, Kauno, Kauno raj. Jurbarko, Vilkaviškio, Kėdainių, Šakių, taip pat ir – Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos trenerių Tomo Grigo ir Rolando Lukoševičiaus auklėtiniai.

 

Alytaus raj. meno ir sporto mokyklos Krokialaukio skyriaus trenerio T. Grigo auklėtinis jauniausių amžiaus grupėje (2015 gimimo metų ir jaunesni ), svorio kategorijoje iki 30 kg, laimėjęs visas kovas pergalingais metimais, tapo čempionu. Arnas Dranginis 2011-2012 gimimo metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 27 kg, iškovojo trečią vietą.

 

Simno skyriaus auklėtiniai Nojus Radzevičius (iki 27 kg), Matas  Mortūnas (iki 55 kg) ir Mantvydas Lenkauskas (iki 81 kg), treniruojami R.Lukoševičiaus, 2011-2012 gimimo metų amžiaus grupėje iškovojo trečiąsias vietas.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai