Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

A. Sakalausko taurės futbolo turnyro akimirkos

Asta Kazlaukienė  •    •  9:31, 2022-08-21

Rugpjūčio 19 d. Alytaus Dainavosprogimnazijos stadione vyko futbolo varžybos, skirtos pagerbti kario savanorio Artūro Sakalausko atminimą. Turnyre varžėsi keturios Krašto apsaugos savanorių pajėgų komandos, svečių teisėmis dalyvavo Lenkijos respublikos 1-osios teritorinės gynybos brigados kariai bei kolegos iš Lietuvos Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų ir Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionų.

Po įnirtingų kovų, trečiąją vietą iškovojo KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės futbolininkai, antrąją vietą užėmė LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai, turnyro nugalėtojais tapo DK Birutės ulonų bataliono komanda.

Turnyrą stebėjo ir pereinamąjį prizą tradiciškai įteikė Artūro Sakalausko mama – Genovaitė Sakalauskienė. Šiemet jis atiteko KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komandai.

Artūro Sakalausko taurės futbolo turnyras pirmą kartą suorganizuotas Alytuje 1997 metais rugpjūčio 18-20 dienomis. Jame dalyvavo Alytaus apskrities karinių ir sukarintų struktūrų futbolo komandos. Nuo 1999-ųjų metų respublikinis finalinis futbolo turnyras, skirtas kario savanorio Artūro Sakalausko pereinamajai taurei laimėti vyksta tarp Savanorių pajėgų padalinių futbolo komandų, svečių teisėmis dalyvauja ir kitų Lietuvos kariuomenės padalinių komandos bei NATO aljanso kariai.