Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 756

Rūtų, Pulko ir Gardino gatvių sankryža šiais metais taps žiedine

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:52, 2019-07-04
Rūtų, Pulko ir Gardino gatvių sankryža šiais metais taps žiedine.
alytusplius.lt nuotr.

Prasideda ilgai laukta Ulonų ir Santaikos gatvių, apimanti ir gretimas gatves, rekonstrukcija. Alytaus miesto savivaldybė paskelbė konkursą minėtų gatvių rekonstravimo pirmojo etapo darbų pirkimui.  

 

Rekonstrukcija prasidės nuo pokyčių dviejose sankryžose: Ulonų-Pulko-Santaikos ir Rūtų-Pulko-Gardino gatvių, tad vairuotojams teks apsišarvuoti kantrybe, nes spūstys bus neišvengiamos.

 

„Šiuo metu jau vyksta pirkimo procedūros. Šiais metais planuojama atlikti darbų už pusę milijono eurų. Pirmiausia turi būti rekonstruota Rūtų-Pulko-Gardino, o vėliau - Ulonų-Pulko-Santaikos gatvių sankryža“, - planuojamus darbus įvardijo Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjos pavaduotojas Sigitas Stumbras.

 

Pirkimo dokumentuose nurodoma, kad pasirašius sutartį, rangovas visus darbus privalės atlikti per 12 mėnesių, tačiau išskirta, kad Rūtų-Pulko-Gardino gatvių sankryžą pabaigti rekonstruoti reikės iki šių metų gruodžio 10 dienos.  

 

Dokumentus rangovai, norintys dalyvauti savivaldybės paskelbtame konkurse, gali teikti iki rugpjūčio 8 dienos.

 

„Pasiūlymų pateikimo terminas yra 35 dienos. Atsižvelgiant į pasiūlymų vertinimo, laimėtojo pripažinimo ir konkurso apskundimo terminus, sutartis su rangovu bus pasirašyta rugsėjo mėnesį, tad ir darbai prasidės rudenį“, - teigė S. Stumbras.

 

Iš viso Ulonų-Pulko-Santaikos ir Rūtų-Pulko-Gardino gatvių sankryžų rekonstrukcijai numatyta skirti 1 mln. 400 tūkst. eurų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai