Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ruošiatės pas Dievulį – kreipkitės į brokerį

Daina Baranauskaitė  •    •  12:47, 2020-11-20
Alytiškiai savo pašto dėžutėse rado tokius lankstinukus.
Dariaus Morozos nuotr.

Dainavos mikrorajone gyvenantys alytiškiai savo pašto dėžutėse rado neįprastą reklaminį lankstinuką. Jame – klausimas: jau greit pas Dievulį? Ir išdėstyta, jog nenorintys savo turto palikti valstybei, gali kreiptis nurodytu numeriu, bus apmokėtos dokumentų sutvarkymo paslaugos bei „paimtas“ turtas. Kadangi daugelis sudvejojo – tai juodas humoras ar rimtas pasiūlymas, AlytusPlius.lt žurnalistė susisiekė nurodytu numeriu.

 

Paaiškėjo, jog tokį gana neįprastą ir šokiruojantį marketingo būdą sugalvojo vienos Alytuje veikiančios nekilnojamojo turto agentūros brokeris Adas Užkuraitis. Jis neslėpė, jog dėl šio lankstinuko turėjo nemalonumų. „Nuo savo viršininko gavau velnių, todėl daugiau šių lankstinukų neplatinu. Bet juk ten nieko blogo neparašyta“, - telefonu komentavo nekilnojamojo turto brokeris. Sužinojęs, jog bendrauja ne su potencialiu klientu, o su žurnaliste, nieko neslėpdamas sutiko papasakoti, kodėl gimė tokia idėja.

 

„Vežiau vieną senutę iš Simno pas notarą. Man pačiam smalsu, paklausiau, kodėl kreipėsi į mane. Ji atsakė, jog valstybei turto palikti nenori, jis menkavertis, tad kažkam iš giminačių taptų tik našta. Ji ir pasakė, jog jau tuoj pas Dievulį, tad skuba tvarkyti žemiškus reikalus. Taip ir gimė tas lankstinukas“, - atvirai dėstė pašnekovas.

 

Jis pasakojo, jog paskutiniu metu mokesčiai notarams stipriai pakilo, tad paveldėję menkavertį turtą, žmonės turi daugiau vargo nei naudos. „Būna, palieka palikimo aplūžusį garažą ar sunkiai privažiuojamą trobelę. Turtas menkavertis, bet mokesčiai eina, dar paveldėjimo mokesčiai. Tada žmonės užsideda mokesčių kilpą“, - sakė A. Užkuraitis. Nekilnojamojo turto agentas pasakojo, kai žmonės į jį kreipiasi, jis padeda suforminti dokumentus, kad turtas jam parduotas ir už viską sumoka.

 

„Aš nieko neapgaudinėju. Viską sakau taip, kaip yra. Kaip tik – aš padedu žmonėms. Senyvus žmones nuvežu, parvežu. Gal atrodo keistokai, įtartinai, sulaukiu viskokių ir piktesnių skambučių, bet tokia paslauga aš niekam nieko nemeluoju“, - sakė pašnekovas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai