Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ruošiasi: jau pasirūpino licencijomis, ieško ir darbuotojų (PAPILDYTA)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:03, 2023-01-02
Naujas prekybos centras.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Maximos“ kaimynystėje įsikūręs naujasis prekybos centras „Lidl“, panašu, jau greitai alytiškiams atvers duris. Prie parduotuvės įrengtos reklaminės iškabos, o „Lidl“ jau ieško ir darbuotojų, kurie dirbs naujai atidaromame prekybos centre.

 

Taip pat Alytaus miesto savivaldybė bendrovei „Lidl Lietuva“ jau yra išdavusi licencijas verstis mažmenines prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais.

 

Prie naujojo prekybos centro įrengta ir aikštelė automobiliams, subražytos linijos, pastatyti kelio ženklai. Pasikeitimų matoma ir pačioje gatvėje: įrengti įvažiavimai į parduotuvę, pėsčiųjų takai, nauji kelio atitvarai, greičio mažinimo kalnelis ir kt.

 

PAPILDYTA

 

„Laikomės nuostatos nekomentuoti savo plėtros strategijos, tačiau galime patikinti, kad parduotuvės atidarymas numatomas artimiausiu metu. Artėjant naujos parduotuvės atidarymui, datą paskelbsime ir pasidalinsime ja su Alytaus gyventojais. Šiuo metu Lietuvoje veikia 65 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose, nuoseklią tinklo plėtrą tęsiame ir toliau“, - komentavo „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.