Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 12 604

Rotušės aikštėje alytiškiai iš širdies giedojo Tautišką giesmę

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  22:14, 2019-07-06
Šimtai alytiškių susibūrę Rotušės aikštėje giedojo tautišką giesmę.
Inos Grigūnaitės - Skrabulienės nuotr.

Liepos 6-osios vakarą Rotušės aikštėje jaukiai susibūrę, pasidabinę tautine atributika šimtai alytiškių kartu su viso pasaulio lietuviais giedojo Tautišką giesmę.

                                                  

,,Ši tradicija man įaugusi į kraują. Kasmet ateinu giedoti Tautiškos giesmės. Giedodamas pasijuntu esantis savo šalies pilietis, patriotas“, - sakė alytiškis Juozas.

 

Alytiškė Marija su vaikais ir anūkais atėjusi giedoti himno irgi buvo šventiškai nusiteikusi. ,,Visa šeima giedame himną, nemažai artimųjų išvykę į užsienį. Giedodami pasijuntame arčiau jų“, - sakė moteris.

 

Daugelis alytiškių atskubėjo anksčiau ir dar prieš iškilmingą giedojimą šnekučiuodamiesi klausėsi Kauno valstybinio choro koncerto „Taip niekas tavęs nemylės“ (meno vadovas ir dirigentas Petras Bingelis). Koncerte dalyvavo ir ypatingas svečias - aktorius Dainius Svobonas. Jis ir  vedė renginį.

 

Po tautiškos giesmės giedojimo alytiškių dar jaukė iškilmingas Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono Sausumos pajėgų orkestro (vadovas V. Ščetilnikovas) pasirodymas.

Lietuviai yra vienintelė tauta, kurios himnas per vieną metų dieną apskrieja visą Žemės rutulį. Giedodami mes parodome pasauliui, kokia vieninga tauta esame ir kaip mylime savo šalį!
 


 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra