Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Rinkimus laimėjo net ir pakirstas viruso, tačiau konkurentų populizmas ir agresija - nustebino

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  8:56, 2023-03-25

Kaip pelnyti gyventojų palankumą ir laimėti rinkimus net aktyviai nedalyvaujant antrojo merų rinkimų turo agitacinėje kampanijoje - žino Varėnos rajono meras Algis Kašėta.

 

„Taip jau nutiko, kad pakirto virusas, kaip meras dirbau nuotoliniu būdu, tačiau bendrauti su gyventojais ar ktaip aktyviai vykdyti agitacijos - negalėjau. Vis tik mano rinkėjas, akivaizdu, manimi pasitiki, nes savam krašte laimėjau aštuntus rinkimus: penkis kaip Seimo narys, o dabar trečius - kaip meras. Ačiū už pasitikėjimą“, - kalbėjo A. Kašėta.

 

Vis tik Varėnos rajono savivaldybės merą kiek nustebino šįkart buvę rinkimų metodai. „Aš visada sakau, kad geriau pralaimėti sąžiningai negu laimėti nešvariai. O čia buvo skleidžiama daug pramanų. Pyktis ir agresija, su kuria buvo einama į rinkimus - blogas ženklas. Lyg ir jaunystė, simpatingi veidai, bet gaila, kad daugėja populizmo ir agresijos, anksčiau buvo daugiau padorumo. Ačiū Dievui, rinkėjui tai tapo atgrasu. Ir dalis to neskanaus reikalo grįžo bumerangu“, - kalbėjo meras.

 

Su kuo burs koaliciją, kam teks vadovajantys postai, kaip keisis Varėnos kraštas - pokalbis su meru A. Kašėta.