Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Rinkimų komisijos nariai Alytuje „pašventė“: nušalinti dėl girtumo

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  11:52, 2019-05-27
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Trys iš septynių vienos rinkimų apylinkės komisijos narių sekmadienį nuo savo pareigų buvo nušalinti dėl girtumo. Jų neblaivumą konstatavo policijos pareigūnai. Pareigūnai į Alytuje, Likiškėlių gatvėje esančią rinkimų apylinkę atvyko po vieno neprisistačiusio rinkėjo skambučio telefonu.

 

Apie 18. 20 val. paskambinęs pareigūnams, jis išsakė savo spėjimą, kad vienas komisijos narys gali būti  neblaivus.

 

Policijai atvykus patikrinti šią informaciją, paaiškėjo kad alkoholio buvo „paragavęs“ ne vienas, o trys iš septynių komisijos narių.

 

Pareigūnai jiems nustatė lengvą girtumo laipsnį. Vienas „įpūtė“ 0,58 , kitas – 0,7 promilės, dar vienam buvo nustatytas 0,61 promilės girtumas.

 

Į įvykio vietą buvo atvykusi ir Alytaus miesto rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Dalia Jezukevičienė. Sužinojusi apie incidentą, ji susisiekė su Vyriausiąja rinkimų komisija, kuri nurodė nušalinti nuo pareigų neblaivius komisijos narius.

 

„Aš tą ir padariau. Situacija labai nemaloni. Ir viskas įvyko prieš pat apylinkės uždarymą, darbo pabaigoje. Gal žmonės atsipalaidavo, džiaugėsi darbų maratono užbaigimu. Nors trys komisijos nariai buvo nušalinti, tačiau likusieji su pareigomis puikiai susitvarkė ir reikiamus dokumentus, rinkimų rezultatus pristatė dar anksčiau nei kitos apylinkės“, - sakė D. Jezukevičienė.

 

Moteris teigė su tokia situacija savo darbo praktikoje anksčiau nesusidūrusi. Ar nušalintiems komisijos nariams bus taikoma kokia nors atsakomybė, spręs Vyriausioji rinkimų komisija.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra