Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Rinkimų fronte kariaujama ir niokojant politinius plakatus

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  11:43, 2019-02-11
Rinkimų fronte kariaujama ir niokojant politinius plakatus.
Asociatyvi nuotr.

Alytaus rajone pakabintus rinkiminius plakatus sekmadienį teko skubiai nuimti, mat kažkas sugalvojo chuliganiškai papokštauti. Dviejose skirtingose Alytaus rajono vietose kaboję Tėvynės sąjungos –Lietuvos krikščionių demokratų kandidatų plakatai buvo išmarginti raudonos ir mėlynos spalvos dažais, o plakate esantis kandidato į merus atvaizdas „papuoštas“ karūna.

 

Alytaus policija pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl sugadintų Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TSLKD) partijos rinkiminių plakatų.

 

Kad Alytaus rajone, Simne, Vytauto gatvėje kabojęs plakatas išpieštas raudonos spalvos dažais, pastebėta sekmadienį, apie 9 val. 50 min. Jis, po to, kai apie įvykį buvo pranešta policijai, buvo skubiai nukabintas.

 

Prabėgus vos kiek daugiau nei porai valandų, pastebėtas dar vienas sugadintas rinkiminis plakatas, tik šįkart Alytaus rajone, Krokialaukio seniūnijoje, Santaikos kaime, Varanausko gatvėje. Ant šio plakato raudonos ir mėlynos spalvos dažais užrašytas žodis caras, o ant kandidato į merus Algirdo Vrubliausko galvos nupiešta karūna.

 

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas teigė manantis, kad taip elgtis yra žema ir negarbinga. 

 

Tai jau ne pirmi atvejai, kai kažkam užkliūva Alytaus rajono konservatorių rinkiminė reklama. Praėjusių savaitę Alytaus policija gavo pranešimą, kad Alytuje, A. Juozapavičiaus gatvėje, automobilių aikštelėje, užpurškiant dažais buvo apgadinta kandidato į merus  A. Vrubliausko politinė reklama, priklijuota ant automobilio „Mercedes Benz“.

 

Visų įvykių aplinkybės tiriamos.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra