Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Rinkėjo balso kaina – nuo vieno „bambalio“ iki 10 eurų?

AlytusPlius.lt info  •  info@alytusplius.lt  •  13:15, 2015-02-18
Rinkėjo balso kaina – nuo vieno „bambalio“ iki 10 eurų?
Alytusplius.lt nuotr.

Be balsų pirkimo skandalų neapsieina nė vieni rinkimai.  Ko gero, ne išimtis bus ir artėjantys – kai kurių Alytaus rajono kaimų gyventojai sako jau sulaukę agitatorių su rinkimų biuletenių pavyzdžiais ir siūlymais už atiduotą balsą atsilyginti.

 

Vieno Alytaus rajono kaimo gyventojas pasakojo, kad pas jį užėjęs vienos partijos kandidatas pasiūlė rinkimų dieną eiti balsuoti už jį ir rinkimų agitacijos bukletą su rinkimų biuletenio ir jo pavyzdžiu, kuriame užėjusio kandidato pavardė pažymėta pirmuoju numeriu.

 

Vyriškio teigimu, kandidatas jam dar įbruko ir 10 eurų – kad jau tikrai prabalsuotų. „Žinau, kad tiems, kas mėgsta išgerti, davė tik alaus „bambalį“ – kaimynas sakė tokį gavęs. Tiems, kam sunkiau sekasi galą su galu sudurti, bet „šnapsas“ rūpi mažiau, pinigais davė“, – pasakojo jo pavardės neviešinti prašęs vyras.

 

Paklaustas, ar jis iš tikrųjų žada balsuoti už į namus agituoti atėjusį kandidatą, vyras net neslėpė, kad duoto žodžio ketina laikytis ir dar kandidato neaplankytus savo draugus paragins už jį balsuoti.

Komentarų nėra