Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 12 604

Rezervuota? Jau ne! Tik stovėjimą ribojantys ženklai dar nepakeisti

Alytusplius.lt  •    •  8:54, 2019-11-06
Rezervuotas stovėjimo vietas žymintys ženklai turėtų būti pradėti keisti dar šią savaitę.
AlytusPlius.lt nuotr.

Automobilių statymą ribojančiais ženklais išmargintoje Ugniagesių gatvėje šių ženklų jau neturėtų būti.  „Greit ir nebeliks“, - žada miesto savivaldybės atstovai, jau užsakę naujus, viešą parkavimo žyminčius ženklus, kurie jau šią savaitę turėtų būti pastatyti.

 

Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija jau prieš pusantro mėnesio priėmė sprendimą panaikinti visas rezervuotas automobilių stovėjimo vietas Ugniagesių gatvėje.

 

Komisija įsiklausė į Ugniagesių ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse viešu parkavimu suinteresuotų asmenų ir įmonių atstovų argumentus ir nutarė panaikinti 2017 metų liepos mėnesį priimtą nutarimą dėl leidimo pastatyti kelio ženklą „Rezervuota stovėjimo vieta“ Ugniagesių gatvės 14 sklype, taip pat panaikinti visų kelio ženklų  „Rezervuota stovėjimo vieta“ Ugniagesių gatvėje galiojimą, kurie pastatyti savivaldybės bendro naudojimo teritorijoje.

 

Pasak vieno iš komisijos narių, savivaldybės architekto Mindaugo Matažinsko, Ugniagesių gatvėje susidarė tokia situacija, kad kelio ženklų su rezervuotomis stovėjimo vietomis bendro naudojimo teritorijoje atsirado tiek, jog laisvų parkavimo vietų tiesiog nebeliko.

 

„Dešimčiai žmonių gerai, bet penkiasdešimčiai – nelabai, vaizdžiai sakant. Dauguma žmonių motyvuotai išsakė savo nepasitenkinimą, todėl komisija nutarė panaikinti išimtinį stovėjimą čia anksčiau suteikusį sprendimą bei rezervuotas stovėjimo vietas suteikiančius kelio ženklus“, - sakė M. Matažinskas.

 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėjos pavaduotojo Algimanto Tarasevičiaus, kadangi ženklų Ugniagesių gatvėje yra pakankamai daug, šiek tiek užtruko naujų gamyba. „Jie yra užsakyti ir rezervuotą stovėjimo vietą žymintys ženklai jau šią savaitę turėtų būti keičiami bendrais, viešą parkavimą savivaldybės teritorijoje nurodančiais ženklais“, - sakė A. Tarasevičius.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra