Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Reklama Alytuje kviečia į neegzistuojantį prekybos centrą

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:14, 2015-06-01
Reklama Alytuje kviečia į neegzistuojantį prekybos centrą.
alytusplius.lt nuotr.

Tikintys reklaminėmis iškabomis Alytuje vis dar gali ieškoti prekybos centro „Bauhof“. Bent pora reklamų mieste kviečia užsukti į prieš pusantrų metų uždarytą prekybos centrą. „Gal „Bauhof“ išsipirko reklamą keleriems metams ir jos pašalinti niekas neturi teisės?“ - klausia portalo Alytusplius.lt skaitytojas Vilius.

 

Alytaus Santaikos gatvėje veikusi parduotuvė „Bauhof“ buvo uždaryta dar 2013 metų spalio mėnesį. Kiek vėliau pastatas buvo parduotas naujiems savininkams, o jo vietoje šiais metais atsidarė kitas prekybos centras.

 

Tačiau važiuojant Punsko gatve netoli šviesoforu reguliuojamos Jūratės, Statybininkų ir Punsko gatvių sankirtos vis dar kabo reklama, nurodanti kryptį ir atstumą iki neegzistuojančio prekybos centro. Tokia reklama yra ir miesto centre, Jotvingių gatvėje.

 

Šie reklaminiai stendai ir atkreipė pastabaus alytiškio dėmesį. „Iki šiol mieste ant gatvių apšvietimų stulpų yra likusios seniai nesančio prekybos centro „Bauhof“ reklamos. Įdomu, kas už tai atsakingas?“, - klausia Vilius.

 

Miesto įvaizdį prižiūrintis Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Adolfas Klastaitis teigė, kad pagal nusistovėjusią tvarką įmonė ar privatus asmuo, norintis reklaminio stendo mieste, kreipiasi į miesto savivaldybę.

 

„Mes suderiname leidimą, gauname sutikimą iš savininko (šiuo atveju tie stulpai, prie kurių pritvirtinta „Bauhof“ reklama, yra savivaldybės Miesto ūkio skyriaus), kuris įsipareigoja besireklamuojančiai įmonei sustabdžius veiklą, reklamą nuo savo turto per mėnesį laiko pašalinti“, - teigė A. Klastaitis.

 

Tačiau jis taip pat pabrėžė, kad, kai „Bauhof“ pastatą įsigijo „Moki-veži“, buvo deramasi su jais, kad būtent jie pasikeistų buvusio prekybos centro reklaminius stendus. „Jeigu nepavyks susitarti, tos reklamos bus greitai nukabintos - ne tik Punsko gatvėje, bet ir kitose vietose“, - kalbėjo A. Klastaitis.

 

Lietuvos Respublikos reklamos įstatymas draudžia naudoti klaidinančią reklamą, tačiau kol savivaldybės  specialistai ir „Moki-veži“ atstovai tarsis, gyventojai ir miesto svečiai nuo klaidinimo nebus apsaugoti.

Komentarų nėra