Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

A. Reipas: „Norime padėkoti gyventojams, kad jie mus išgirdo“

AlytusPlius.lt informacija  •    •  9:03, 2023-09-12

Rugpjūčio mėnesį Alytaus regione surinkta 30 proc. daugiau maisto atliekų nei liepos mėnesį. „Norime padėkoti gyventojams, kad jie mus išgirdo, ir praėjusį mėnesį rodikliai žymiai geresni“, - sako Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

 

Maisto atliekos Alytaus regione renkamos ketvirti metai, tačiau pastebėjus, kad apie trečdalis visų vartotojų nesinaudoja maisto atliekų surinkimo konteineriais, jiems išsiųsti raginimai. 

 

„Kreipėmės į vartotojus, kad tai, ko negalima kompostuoti – reikia mesti į maisto atliekų konteinerius. Ir gyventojai išgirdo. Praėjusį mėnesį situacija pasikeitė – rugpjūtį ištuštinimui regione ištraukta 1881 konteineriu daugiau nei liepą. Šių metų rugpjūtį iš regiono gyventojų surinkta 120 tonų maisto atliekų daugiau nei praėjusių metų rugpjūtį“, - kalbėjo A. Reipas.

 

 

Alytaus miesto individualių namų gyventojai jau kelintus metus yra vieni geriausių maisto rūšiuotojų regione, o pastaruoju metu labai didžiulę pažangą daro ir Alytaus rajonas, kurio gyventojams maisto atliekų konteineriai išdalinti tik šių metų pavasarį – Alytaus rajone ištraukiamų konteinerių skaičius buvo beveik dvigubai didesnis nei liepą.

 

„Tikimės, kad pranešimų su priminimais rūšiuoti maisto atliekas ir ištraukti konteinerius ištuštinimui daugiau siųsti nereikės, o daugiabučių gyventojams primename, kad neturintys kibirėlių turi pasiskubinti juos pasiimti – dar yra likę apie 7 tūkst. maisto atliekų kibirėlių, dėl kurių atsiėmimo daugiabučių namų bendrijų pirmininkai ar gyventojų grupių atstovai turi kreiptis į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro pakartotinio naudojimo centrą „TikoTiks““, - sako atliekų tvarkymo centro vadovas.

 

Išsamiau – videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai