Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Reikalinga skubi reabilitacija, jums skauda? „JAUSKIS GERIAU“ kineziterapeutai priims per tris dienas!

AlytusPlius.lt inf.  •    •  12:13, 2023-08-21
Kineziterapijos centro vadovė Jurga Bunevičienė.

Jau netrukus 9 - ąjį gimtadienį švęsiantis kineziterapijos ir reabilitacijos centras “JAUSKIS GERIAU” savo pacientams siūlo naujieną - išbandyti TECAR terapiją.

 

„Norime pasidžiaugti ir pranešti, kad vieninteliai Alytuje pradėjome taikyti TECAR terapiją su naujuoju INDIBA® ACTIV CT8 aparatu. Kai kam gal jau teko jį išbandyti Vilniuje ar Kaune, o nuo šiol - šia priemone galėsite naudotis ir pas mus“, - sako kineziterapijos centro „Jauskis geriau“ vadovė Jurga Bunevičienė. 

TECAR terapija – tai inovatyvus  atstatymo metodas, kurio metu stimuliuojami natūralūs organizmo gijimo procesai elektromagnetine banga. Terapijos metodas yra pripažintas visame pasaulyje, veiksmingumą patvirtina klinikiniai tyrimų rezultatai!

 

Anot „Jauskis geriau“ vadovės, jeigu žmogui skauda ir jis negali greitai patekti į gydymo įstaigą - čia sudaromos galimybės jums padėti ir pas specialistus patekti per tris darbo dienas. 

 

„Turime galimybę pritaikyti naujos kartos fizioterapinę radiodažnio priemonę, pasitelkiame kitas reabilitacines priemones. Mūsų tikslas - sumažinti skausmą, pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę, atstatyti jo funkcijas, nustatyti, kuo tikslesnę  skausmo priežastį.

Kineziterapijos ir reabilitacijos centras „Jauskis geriau“ veikia vieno langelio principu. „Žmogus, atvykęs pas mus, gauna ir konsultaciją, ir gydymą, ir prietaisinį fizioterapinį gydymą. Nes ne visi gali atlikti fizinius pratimus, mat vos ateina iki mūsų, būna ir ūmios fazės“, - sako J. Bunevičienė.

 

Anot jos,  žmonės dabar ieško atsakymų internete, pas draugus, yra pasimetę. „Susiduriame su atvejais, kai žmonės keliauja po įvairias įstaigas, suka ratais ir ateina pas mus jau su panikos atakomis, vestibiuliariniais neuritais. Būna išsekę ir pavargę, nes skausmas visiškai nualino.  Daugeliu atvejų taikytas gydymas padėjo pasijausti geriau, todėl kviečiame atvykti pas mus, galbūt ir Jums pagelbėsim, ar bent jau parodysim kryptį, kuria judėti“, - sako centro vadovė.

 

Pagrindiniai konsultuojantys specialistai - kinezeterapeutas Gintaras Ražanskas ir Jurga Bunevičienė. Ilgametė darbo patirtis leidžia pakankamai aiškiai nustatyti kineziterapines diagnozes ir paskirti gydymą.

 

 

„Jauskis geriau“ rasite:

 

 

Naujoji g. 48, suaugusiųjų poliklinikos 1-as aukštas, Alytus

 

 

Tel. +37065741100

 

 

info@jauskisgeriau.lt

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai