Rankinis: „Dragūnas“ Alytuje atsilaikė prieš „Varsą-Stronglasą“

Rankinio lygos inf.   •    •  17:01, 2019-11-28
Dzūkiškas noras kovoti ir nepasiduoti buvo akivaizdus.
Autorių nuotr.

Lietuvos rankinio lygoje rungtyniaujanti Alytaus „Varsa-Stronglasas” namuose priėmė Klaipėdos „Dragūną” – rungtynės baigėsi nelengva klaipėdiečių pergale 27:32 (19:18).

Dzūkiškas noras kovoti ir nepasiduoti buvo akivaizdus nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Nors klaipėdiečiai ir sužaidė sėkmingesnę atkarpą 3:0, aikštelės šeimininkai įstengė rezultatą išlyginti ir persverti į  savo pusę (2:2, 6:7, 11:14, 18:17). Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „Varsos Stronglaso” persvara – 19:18.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas” perėmė iniciatyvą ir visą kėlinį dzūkams nebeleido išlyginti rezultato (19:21, 22:26, 26:29). Rungtynės baigėsi Klaipėdos „Dragūno” pergale – 27:32.

„Klaipėdiečių pergalę lėmė ištvermė, jų treniruotumas yra visai kitoks. Mūsų nuovargis, manau, pakišo koją šimtaprocentinėms progoms, kurių daug neišpildyta. Be to, sunku prieš varžovus gintis, o neįmetę šimtaprocentinių metimų iškart gauname įvarčius atgal ir rezultatas pasako, kas yra ir aikštelėje. Teigiamas dalykas tai, kad vyrai tikrai kovojo, atidavė save, priešingai nei buvo rungtynėse su „Šviesa“ prieš kelias savaites. Vaizdas – lyg diena ir naktis. Šiandien susitvarkėme, viskas buvo gerai, tik, manau, pritrūkome jėgų. Gal įtakos turi ir amžius, ir tai, kad kai kurie žaidėjai po ligų, po traumų, jiems dar sunku. Taigi, situacija yra tokia, kokia yra”, – komandos žaidimą ir pajėgumą įvertino  Alytaus „Varsos-Stronglaso” vyr. treneris Egidijus Petkevičius.

„Galėjo visaip pakrypti rungtynės. Manau, čia buvo ir maža sėkmės dalis, kad mes antrame kėlinyje galbūt geriau sužaidėme, gal mūsų vartininkai daugiau atmušė metimų. Nors ir mes turėjome kelias atkarpas, kai po tris kartus iš eilės neįmesdavome. Taigi, negali nuspėti. Tiek mūsų, tiek Alytaus komandose yra daug jaunų žaidėjų, todėl rezultatas ir žaidimo kreivė stipriai linguoja. Šiandien mes laimėjome, bet lygiai taip pat galėjo būti ir Alytaus pergalė”, – po rungtynių filosofavo Klaipėdos „Dragūno” vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Alytaus „Varsa-Stronglasas”: Žygimantas Micevičius – 8, Gintautas Adamkevičius – 5, Aurelijus Sabonis – 4, Nedas Buronko – 3, Remigijus Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas – po 2, Rokas Lastauskas, Irmantas Asakavičius ir Ridas Čeginskas – po 1.

Klaipėdos “Dragūnas”: Žanas Gabrielius Virbauskas – 8, Mykolas Lapiniauskas, Gytis Šmantauskas ir Lukas Vanagas – po 5, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas ir Benas Butkus – po 3.