Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 788

Rankinio veteranų turnyre alytiškiai iškovojo antrąją vietą

Rankinio klubo „Dzūkija“ informacija  •    •  12:47, 2019-05-18
Tarptautiniame rankinio veteranų turnyre alytiškiai užėmė antrąją vietą.
Rankinio klubo „Dzūkija“ nuotr.

Jau tradicija tampantis tarptautinis rankinio veteranų turnyras Alytaus miesto taurei laimėti šiais metais įvyko gegužės 11 dieną. Be šeimininkų alytiškių komandos į aikštelę išbėgo Mikolajkų ir Ostrolenkos bei Goldapo ir Bartoščyce komandos iš Lenkijos. 

 

Turnyre sėkmė lydėjo su Alytumi susigiminiavusio Ostrolenkos miesto sportininkus. Antrąją vietą užėmė alytiškių komanda, trečia vieta atiteko Goldap rankininkams. 

 

Geriausiu žaidėju alytiškių gretose pripažintas Linas Paliušis, komandą į pergales vedė Kęstas Bujanauskas, Mindaugas Balkevičius, Kęstutis Karalaitis, Virginijus Jurkonis.

 

2018 metais buvo organizuotas tarptautinis turnyras Lietuvos 100-mečiui paminėti ir buvo sulaukta nemažai dalyvių. Šiais metais organizuotas turnyras jau tampa tradiciniu, ir dalyvių ratas plečiasi.

 

Alytiškių komanda dėkoja Alytaus miesto savivaldybei už paramą organizuojant minėtus turnyrus. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra