Rankinio lyga: alytiškiai be didesnio vargo susitvarkė su „Grifu”

rankiniolyga.lt  •    •  19:22, 2020-01-18
Rungtynių akimirka.
rankiniolyga.lt inf.

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. HC „Utena” namuose pralaimėjo Klaipėdos „Dragūnui”  rezultatu 29:49 (16:24), Alytuje „Varsa-Stronglasas” užtikrintai įveikė Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifą” rezultatu 37:22 (22:11). Garliavoje „Kauno Ąžuolas-KTU” rezultatu 36:31 (20:18) įveikė HC „Vilniaus” komandą.

Alytiškiai rungtynes pradėjo negailestingai. Iki pirmojo kėlinio vidurio komandas jau skyrė 8 įvarčiai (12:4). Kėlinio laikui slenkant į pabaigą šio skirtumo panevėžiečiams sumažinti nepavyko (13:5, 17:9, 19:10). Kėlinys baigėsi dviguba Alytaus persvara – 22:11.

Nepaisant svečių pastangų, ši persvara antrajam kėliniui toliau didėjo (27:16, 30:17, 33:19, 37:20). Rungtynės baigėsi rezultatu 37:22.

‚Sveikiname alytiškius, jie šiandien buvo ženkliai stipresni, o mes atvykome ne visos sudėties ir turime kelis traumuotus žaidėjus. Džiaugiuosi, kad jaunimas gali įgauti patirties žaisdamas aukščiausioje lygoje. Tikimės greitai įsivažiuoti ir pakliūti į atkrintamąsias kovas”, – rungtynes įvertino Panevėžio „Grifo” treneris Mindaugas Vėta.

„Tikslas buvo išbandyti kelis eksperimentinius derinius, žaidimą be vartininko, taip pat išbandyti visus žaidėjus aikštelėje. Viskas, ką planavome, pavyko. Pergale pradėti naujus metus visada yra gerai”, – teigė Alytaus “Varsos-Stronglaso” treneris Robertas Paužuolis.

Alytaus „Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 6, Tatvydas Petrušauskas ir Arnas Lubauskas – po 5, Irmantas Asakavičius, Ridas Čeginskas, Armandas Sinkevičius ir Edvinas Grėbliūnas – po 3, Gintautas Adamkevičius, Remigijus Čepulis ir Tomas Straigys – po 2.  Rokas Lastauskas – 1.

Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas”: Egidijus Narakas ir Žilvinas Maslauskas – po 6, Titas Vaidžiūnas ir Pavelas Zeifertas – po 3, Mindaugas Barzdenis – 2,  Ažuolas Adamonis ir Eimantas Simonaitis – po 1.

Artimiausios rungtynės vyks sausio 25-ąją. Tuomet Šiaulių SC „Dubysa“ priims Alytaus „Varsą-Stronglasą“, Kauno „Granitas-Karys“ susikaus su HC „Vilniumi“, o sostinėje VHC „Šviesa“ priims Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifą“

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.