Rankinio čempionato antrajame ture – Alytaus komandos sėkmė

rankiniolyga.lt   •    •  10:25, 2019-09-26
Varžybų akimirka.
D. Aleksyno nuotr.

Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vykusiose rungtynėse pralaužę varžovų gynybą Alytaus „Varsa-Stronglasas” namuose įveikė Šiaulių “SC Dubysą” rezultatu 34:24 (13:11).

Pirmojo kėlinio pradžioje abi komandos kibo į žaidimą. Nors sėkmingiau rungtynes pradėjo aikštelės šeimininkai, “Dubysa” greitai persvėrė rezultatą savo naudai ir lengvos kovos priešininkams nežadėjo (3:1, 4:6, 6:9). Tik kėlinio antroje pusėje “Varsa-Stronglasas” išlygino ir persvėrė rezultatą savo pusėn. Pertraukos metu švieslentė rodė rezultatą 13:11.

Antrojo kėlinio pradžioje arši kova tęsėsi, tačiau jam neįpusėjus “Dubysa” pritrūko jėgų, o alytiškiai pradėjo didinti žaidimo tempą (15:13, 20:16, 24:18, 30:20). Kai komandas jau skyrė 10 įvarčių, žaidimas stabilizavosi, tačiau to šiauliečiams neužteko. Alytaus rankininkai šventė pergalę rezultatu 34:24.

“Sezono pradžia visada sunki. Patys sau sukėlėme įtampą, po to nusiraminome, sustiprinome gynybą ir antrame kėlinyje pralaužėme ledus. Stengėmės dažniau keistis ir žaisti greitą  žaidimą”, – rungtynes apibūdino Alytaus “Varsos-Stronglaso” žaidėjas Nedas Buronko.

“Mes atvykome nepilnos sudėties, trūko keitimų. Todėl antrame kėlinyje paprasčiausiai pritrūkome jėgų, pradėjome klysti, o Alytus buvo pajėgesnis ir mūsų klaidomis pasinaudojo. Tikimės iki sezono vidurio įsibėgėti ir tokias problemas išspręsti”, – komentavo Šiaulių “SC Dubysos” treneris Arūnas Balčiūnas.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Gintautas Adamkevičius – 7, Žygimantas Micevičius – 6, Nedas Buronko – 5, Ridas Čeginskas – 4, Rokas Lastauskas ir Arnas Lubauskas – po 3, Tautvydas Petrušauskas ir Armandas Sinkevičius – po 2, Remigijus Čepulis ir Tomas Straigys – 1.

Šiaulių “SC Dubysa”: Gedvinas Jocas ir Arūnas Tribė – po 5,  Robertas Damašauskas ir Tadas Dapševičius – po 4, Rokas Zdanavičius, Aivaras Budrys ir Justas Mielenis – po 2.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.