Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ramų vakaro poilsį sudrumstė riksmai gatvėje: spardė gulintį, sulėkė tarnybos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:38, 2023-09-06
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Likiškėlių ir Jaunimo gatvių gyventojus antradienio vakarą suklusti privertė nuo gatvės sklindantis triukšmas – riksmai ir keiksmai. Buvo aišku, kad kažkas stipriai konfliktuoja. Pažiūrėję pro langus, žmonės pamatė, kad gatvėje, visai netoli važiuojamosios dalies, vyksta muštynės, susikibę du vyrai. Konfliktas įsiplieskė tiek, kad vienas vyras pargriuvo antr žemės, o kitas jį ėmė spardyti gulintį. Pasipylė skambučiai policijai.

 

Viskas vyko prie Likiškėlių gatvės, šaligatvio atkarpoje. Liudininkai teigė, kad iš pažiūros atrodė, kad vyriškiai vienas kitą pažįsta. Jie ėjo drauge, tačiau beeidami vis susipykdavo ir imdavo muštis.

 

Kaip patvirtino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, tą vakarą, 21 val. 13 min., dėl minėtų muštynių buvo sulaukta net kelių pranešimų, kadangi triukšmą išgirdo aplinkinių namų gyventojai.

 

Į įvykio vietą buvo išsiųsti policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba. Atvykę jie rado du vyrus – 32 ir 26 metų. 32 metų vyrą apžiūrėjo medikai, tačiau šis į gydymo įstaigą vykti atsisakė, buvo neblaivus.

 

Vyriškiai teigė, kad jie yra pažįstami ir eidami apsistumdė. Vienas kitam jie pretenzijų neturėjo.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai