Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Rajono tarybos nario pasibuvimas kavinėje: sužalojimai gydomi klinikose

AlytusPlius.lt inf.  •    •  18:48, 2024-02-29
Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys L. Grigaravičius.

„Taip, esu Kauno klinikose. Gydausi. Jaučiuosi normaliai. Negaliu nieko daugiau pasakyti, mat pats kol kas daugiau nežinau“, - naujienų portalui AlytusPlius.lt savo buvimą Kauno klinikose patvirtino Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Lukas Grigaravičius.

 

Į gydymo įstaigą 25 - erių rajono politikas pakliuvo po praėjusios savaitės penktadienio vakarą vykusio pasibuvimo su draugais Alytuje, Vilniaus gatvėje esančioje kavinėje.

 

Kaip skelbia Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas,  vasario 24 d., apie 2 val. 15 min. į Alytaus apskrities S. Kudirkos  ligoninę iš Alytaus, Vilniaus g. esančios kavinės, pristatytas ir pervežtas bei paguldytas į Kauno ligoninę girtas (1,77 prom.) vyras.

 

Policija patvirtino, jog L. Grigaravičiui gydoma galvos trauma.

 

Policija praneša, kad rajono tarybos narį L. Grigaravičių kavinėje sumušė nepažįstamas vyras. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

 

Pats Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys situacijos komentuoti nenorėjo, esą dar nebendravo su policijos pareigūnais, nebuvo apklaustas, tad ir informacijos teikti negali.

 

„Nieko nepamenu. Atsibudau Priėmimo skyriuje“, - tepasakė jaunas politikas, į Alytaus rajono savivaldybės tarybą patekęs pagal Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašą.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai