Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

R. Šarknickas. Ačiū už pasitikėjimą!

LVŽS Alytaus miesto skyriaus informacija  •    •  11:57, 2023-05-16
Seimo narys Robertas Šarknickas.

Gegužės 15 dienos popietę Alytaus mieste įvyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Alytaus skyriaus visuotinis susirinkimas, kuriame buvo renkamas Alytaus miesto skyriaus lyderis ir jo pavaduotojai.

 

Dėl skyriaus pirmininko posto varžėsi du narių iškelti kandidatai: dabartinis pirmininkas, Seimo narys Robertas Šarknickas ir valdybos narys, pirmininko pavaduotojas Artūras Galakvoščius. Varžovų prisistatymai buvo pagarbūs, abu akcentavo savo kompetencijas, darbą ir pagalbą Alytaus žmonėms, organizacijoms bei tikslus stiprinti skyrių. Slapto balsavimo metu nemaža balsų persvara skyriaus pirmininko pareigos dar vienai kadencijai buvo patikėtos dabartiniam skyriaus pirmininkui, Seimo nariui Robertui Šarknickui.

 

Skyriaus valdybos nariais tapo: Valdas Račkauskas, Dmitrij Kačiurin, Marytė Narmontienė, Algirdas Radkevičius, Rimvydas Anusauskas, Viktorija Židanavičienė, Aušra Vasiliauskienė.

 

„Mano darbas išlieka toks pat, dirbti žmonėms, Alytui. Visi alytiškiai yra svarbūs, ypač tie žmonės, kurie patiria neteisingumą, sunkumus, tie, kuriems reikia savivaldos ar net valstybės pagalbos, bei tie, kurie nori išsaugoti pamatines Lietuvos tradicines vertybes.“ – nurodė R. Šarknickas.

 

„Mūsų skyriuje visi nariai yra prieš tai, kas dabar vyksta su valstybės vykdoma politika, kuri skatina narkotikų vartojimą, kuri griauna Konstituciją, didina mokesčius smulkiam ir vidutiniam verslui. Mes dabar esame didžiausia opozicinė jėga Seime, steigiame Krikščioniškosios demokratijos ir tradicinių vertybių analitinį centrą, kuris telks Lietuvos ir užsienio politikus, mokslininkus, teisininkus, verslininkus, jaunimo ir bendruomenių lyderius, kad būtų puoselėjamos krikščioniškos demokratijos idėjos ir saugomos tradicinės vertybės. Ne paslaptis, kaip sakė partijos lyderis, likome vienintelė politinė jėga Lietuvoje, be kompromisų ginančia tradicinę šeimą, lietuvių kalbą, papročius, tradicijas  ir žmogaus teisę gyventi sveikai ir oriai. Kviečiu visus, kuriems rūpi Lietuvos ateitis prisidėti prie centro veiklos.“

 

Papildomai informuojama, kad LVŽS Alytaus miesto skyrius kartu su Seimo nario Roberto Šarknicko biuru įsikūrė naujose patalpose adresu: Naujoji g. 2, Alytus (Kab. Nr. 305)

 

Skyriaus pirmininko socialinis tinklas (Facebook): Robertas Šarknickas, el. p. robertas.sarknickas@lrs.lt

 

LVŽS Alytaus miesto skyrius

 

 

 

Užs. Nr. 16/05/23

Komentarų nėra