Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 12 604

Putinuose paimti dirvožemio mėginiai, bet atsakymų kol kas nėra

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  12:10, 2019-10-31
Ekstremalių situacijų komisijos posėdis.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė dalinasi informacija iš Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio:

 

Gauti Nacionalinės sveikatos priežiūros laboratorijos tyrimai, kuriuose VšĮ Medicininės reabilitacijos ir sporto centre patalpų oro tarša – normos ribose t. y. oro užterštumas neviršija nustatytų normų. Todėl šiandien centro gyventojai jau bus parvežami namo.

 

Ekstremalių situacijų komisija nusprendė kreiptis į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, dėl  kelių individualių šachtinių šulinių mėginių paėmimo Panemunės mikrorajone.

 

Geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos vakar paėmė dirvožemio mėginius Putinų ir Pramonės mikrorajonuose.

 

Prašome gyventojų neiti į padangų perdirbimo įmonės gaisravietės teritoriją, nes vidaus aplinka yra pavojinga sveikatai ir gyvybei.

 

Ekstremali situacija mieste vis dar nėra atšaukta.

 

 Kviečiame gyventojus užpildyti apklausą, kuri skirta surinkti informacijai apie juntamą aplinkos užterštumą, faktinę informaciją apie gaisro padarinius, gyventojų parengimą ir kt. Apklausą rasite čia: https://arcg.is/100nfW

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra