Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Putinuose – eismas kairiąja kelio puse?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  16:05, 2014-06-05
Putinuose – eismas kairiąja kelio puse?
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytuje, Putinų mikrorajone, stovintis kelio ženklas glumina vairuotojus ir prasilenkia su logika. Ar kairėje įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę pusėje stovintis ženklas „Įvažiuoti draudžiama“ yra skirtas „dešiniavairiams“ automobiliams?

 

Alytaus miesto savivaldybės miesto ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Tarasevičius teigė, kad su kelio ženklus Alytuje prižiūrinčia vilniečių įmone „Manyga“ nuolat tenka spręsti kylančius ginčus.

 

 „Jie privalo prižiūrėti kelio ženklus visame mieste, tikrinti, ar jie neapipiešti, ar  gerai matomi vairuotojams. Jeigu kelio ženklas yra pažeistas ar sugadintas, įmonės „Manyga“ atstovai pagal sutartį privalo jį pakeisti per parą laiko.

 

Tačiau kas mėnesį mes jiems skiriame baudas siekiančias nuo 100 iki kelių šimtų litų, mat jie ne visuomet laikosi sutartyje numatytų sąlygų“, - kalbėjo A. Tarasevičius.

 

Jis pripažino, kad Alytuje yra iškilusi problema su kelio ženklų priežiūra, mat įmonė, pasiūliusi mažiausią kainą ir laimėjusi konkursą, įgijo galimybę vykdyti kelio ženklų priežiūrą trejus metus, todėl atsisakyti jos paslaugų negalima, net jei paslaugų kokybė ir netenkina.

 

Įmonė „Manyga“ kelio ženklus Alytuje prižiūri vienerius metus. Jos  vykdantysis direktorius Marius Kašėta tikino, kad kelio ženklų patikra ir priežiūra Alytuje yra vykdoma nuolat, bent vieną kartą per savaitę, bet jis prisipažino, kad apie kelio ženklo Putinų mikrorajone problemą nieko nėra girdėjęs.

 

Dabar išgirdo. Pažiūrėsim, kas bus toliau.

Komentarų nėra