Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Protų mūšyje susikaus ir miesto savivaldybės atstovai, ir policijos pareigūnai

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:49, 2014-02-10

Penktadienį vyksiančiame protų mūšyje, „Pažinkime tautos vyrus“ vasario šešioliktai dienai paminėti, vyks įdomi kova, mat žaidime sutiko dalyvauti ir Alytaus miesto savivaldybės komanda, ir Alytaus policijos komisariato atstovai.

 

Idėja, būtent taip paminėti vasario 16 – ąją, kilo edukatorei – muziejininkei Mildai Viltrakytei. „Protmūšiai šiandien yra labai populiarūs. Todėl man kilo mintis, kad tokia forma būtų galima kitaip paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną“, - sakė M. Viltrakytė.

 

Pasak jos, norima, kad protų mūšyje „Pažinkime Tautos vyrus“ dalyvautų valstybinės įstaigos. „Alytaus miesto savivaldybė jau patvirtino, kad surinko savo komandą. Tikimės, kad prisijungs ir medikų atstovai“, - sakė M. Viltrakytė.

 

Norą dalyvauti žaidime jau pareiškė ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas bei Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, kurios moksleiviai, pasak Mildos, labai apsidžiaugė, kad žaidime susitiks su policininkais.

 

Kiekvieną komandą turi sudaryti penki žmonės, reikalingas komandos pavadinimas.

 

Alytaus kraštotyros muziejus kviečia prisijungti prie vasario šešioliktosios dienos minėjimo suburiant savo komandą protų mūšiui „Pažinkime Tautos vyrus“.

 

Renginys vyks vasario keturioliktą dieną (penktadienį) 15 valandą Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje.

 

Informacija ir registracija: tel. +370 607 81825; el. p. edukacija.alytus@gmail.com

Komentarų nėra