Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Projekte dalyvaujantiems vaikams – rankinio ir tinklinio treniruotės bei pramogos baseine

Rūta Averkienė  •    •  8:52, 2021-12-27
Rūtos Averkienės nuotr.

Sėkmingai tęsiamas Varėnos rajone prieš dvejus metus pradėtas vykdyti mokiniams ir jaunimui iš kaimiškųjų vietovių skirtas sporto projektas. Į rankinio ir tinklinio treniruotes Varėnoje, kur turi puikias galimybes siekti asmeninių sportinių rezultatų, mokiniai iš Merkinės ir Senosios Varėnos nemokamai atvežami į savaitę po du kartus. Per mėnesį šiose treniruotėse dalyvauja šešiasdešimt keturi mokiniai. Jie džiaugiasi, kad be treniruočių jie dar  turi galimybę nemokamai  papramogauti Varėnos sporto centro baseine.

 

Kaimo vaikams neabejotinai reikalingą socialinį projektą „Suteik galimybę sportuoti“, laimėjęs dalinį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo finansavimą, įgyvendina  labdaros ir paramos fondas „Sporto viltys“. Šios precedento Lietuvoje neturinčios iniciatyvos, kuri išaugo į prasmingą projektą, tikslas – Varėnos rajono kaimiškųjų vietovių vaikams suteikti pilnavertiškas galimybes sportuoti Varėnos sporto centro vykdomuose sporto šakų užsiėmimuose, kur yra sukurta kokybiškas paslaugas teikianti sporto bazė. Mat daugumoje Varėnos rajono  kaimiškųjų vietovių nėra tinkamų sąlygų sportuot, nors norinčių sportuoti tikrai yra. Dėl finansinių sunkumų, deja, ne visi gali lankyti treniruotes ir įvairius užsiėmimus kitur.

 

 

Fondo „Sporto viltys“ vadovas Rolandas Markinas pažymi, kad  fondo įgyvendinamas projektas tikrai prasmingas, nes turi galimybę prisidėti prie jaunimo sveiko gyvenimo būdo  propagavimo bei projekto dalyvių, lankančių masinio sporto renginių veiklas, didesnio sportinio pasirengimo. „Nors įprastoms projekto veikloms šiek tiek sutrukdė dėl pandemijos kelis kartus paskelbtas karantinas, tačiau dabar stengiamės atsigriebti.  Fondo siūloma paslauga tampa vis naudingesnė, nes poreikis atvežti mokinius ir jaunimą iš kaimiškų vietovių į Varėną didėja, o norinčių sportuoti vaikų yra tikrai daug. Per dvejus metus šio projekto pagalba lankyti sporto užsiėmimus Varėnoje sudarysime sąlygas maždaug šimtui penkiasdešimt mokinių iš kaimiškųjų vietovių. Džiaugiuosi, gal vaikams be treniruočių yra galimybė pasimėgauti ir Varėnos sporto baseino pramogomis“.

 

 

Pakalbinti treniruotes lankantys mokiniai patikino, kad treniruotes lanko su dideliu noru. „Džiaugiamės, kad turime galimybę sportuoti su motyvuotais treneriais. Kiekvieno važiavimo į Varėną laukiame tikrai nekantriai“. Mokinių iš kaimiškųjų vietovių noru aktyviai sportuoti patenkinti ir treneriai.

 

Projektas „Suteik galimybę sportuoti“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai