Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Prisimenate Medvilnės kultūros rūmus? Pasidalinkite prisiminimais!

Alytaus kultūros ir komunikacijos centro inf.   •    •  15:56, 2019-08-13
Laukiama prisiminimų apie Medvilnės kultūros rūmus.
AKKC

Netrukus naują įvaizdį pristatysiantis Alytaus kultūros ir komunikacijos centras alytiškius kviečia dalytis prisiminimais apie anksčiau veikusius Medvilnės kultūros rūmus.

 

Dar ir šiomis dienomis dažnai visuomenėje girdimas pavadinimas „Medvilnė“, nors tokios įstaigos jau keliolika metų nebėra. Kreipiamės į visus, žinančius, kodėl kultūros centras vadinamas „Medvilne“.

 

Lankėte meno kolektyvą, dirbote čia, nuolat lankydavotės renginiuose ar sekėte naujienas, turite išsaugoję nuotraukų, šokių batelius, koncertinio kostiumo detalę, straipsnių spaudoje arba norite pasidalyti istorijomis, susijusiomis su keletą savo veiklos dešimtmečių suskaičiavusiais Medvilnės kultūros rūmais?

 

Tuomet rašykite arba skambinkite mums! Mes mielai priimsime visą medžiagą, išklausysime ir užrašysime istorijas. Rudenį pradės veikti nauja internetinė svetainė, kurioje atsiras skiltis apie Medvilnės kultūros rūmų,  arba kitaip – kultūros centro, istoriją. Tad kviečiame visus alytiškius dalytis prisiminimais ir prisidėti prie istorijos išsaugojimo.

 

Istorijas siųsti ir kitais klausimais rašyti el. paštu komunikacija@akkc.lt , skambinti telefono numeriu: 8 315 77 147

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra