Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius pasikeis neatpažįstamai: pamatykite, kaip atrodys

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:11, 2023-09-13
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus laukia dideli pokyčiai. Kitų metų pradžioje prasidės jo rekonstrukcija. Alytaus miesto savivaldybės tinklapyje jau yra paviešinti numatomos rekonstrukcijos projektiniai pasiūlymai bei pateiktos nuotraukos, kaip atrodys pastato fasadas.

 

Alytaus miesto savivaldybė yra skelbusi, kad darbai turėtų prasidėti kitų metų pradžioje ir būti užbaigti po pusmečio.

 

Atliekant Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus rekonstrukcijos darbus, planuojama statyti vieno aukšto priestatą, kuris būtų sujungtas su esamomis skyriaus patalpomis.

 

 

Kaip nurodoma pateikuose projektiniuose pasiūlymuose, priestate numatoma įrengti vaikų priėmimą su registratūra, dvi vaikų palatas, chirurgų kabinetą, tris pacientų izoliatoriaus palatas su atskiru įėjimu, pacientų higienos patalpas kartu su rūbine ir tualetu bei pagalbines patalpas.

 

Esamos skyriaus patalpos taip pat bus pertvarkomos. Čia bus pacientų laukiamasis, du rūšiavimo kabinetai, intensyviosios pagalbos palata, gipsinė, pacientų stebėjimui skirta salė, dekontaminacijos patalpa.

 

Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje bus įrengta dvidešimt lovų, bus suremontuti gydytojų ir specialistų kabinetai, atnaujinti elektros tinklai, įrengtos kondicionavimo sistemos.

 

Pasikeis ir minėto skyriaus išorinis fasadas, aplinka. Teritoriją ketinama apsodinti medžiais, suremontuoti pėsčiųjų takus, pravažiavimus, suprojektuoti rekreacines erdves.

 

 

Alytaus miesto savivaldybės duomenimis, Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje planuojamiems atlikti statybos ir rekonstrukcijos bei kapitalinio remonto darbams numatyta skirti apie 1 mln. 450 tūkst. Eur. Lėšos bus skiriamos įgyvendinant  Priėmimo ir skubiosios pagalbos, intensyviosios terapijos paslaugų modernizavimo bei kritinių pajėgumų didinimo Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje projektą.

 

Kitais metais taipogi bus atnaujintas ir Reanimacijos, intensyvios terapijos skyrius. Taigi iš viso kitąmet bus sutvarkyti du skyriai.

 

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė rugpjūčio 1 d. susikūrė paskyrą soccialiniame tinkle facebook. Prieš pora dienų jame buvo paskelbta, kad spalio 12-ąją Alytaus ligoninė švęs 105 metų sukaktį.

 

„Priešaky laukia kur kas daugiau naujovių – nuo naujų gydytojų iki didėjančio sveikatos priežiūros paslaugų spektro, gydymo galimybių! Neišvengsime ir iššūkių, tačiau tik jie veda į priekį, skatina tobulėti! Vienas jų – didžiausios Pietų Lietuvos gydymo įstaigos statusas, kurį sieksime pateisinti su kaupu! Niekas nesako, kad bus paprasta. Prireiks kantrybės, vieni kitų supratimo, bet svarbiausia, kad norime būti atviri!“, – ambicingais planais ligoninės paskyroje dalinosi įstaigos direktoriaus pareigas einantis gydytojas chirurgas Svajūnas Žukauskas.

 

Vizualizacijos iš viešinamų projektinių pasiūlymų.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai