Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Prie „Senukų“ automobilius paliekantiems alytiškiams – apribojimas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:04, 2019-04-29
Įpratusiems savo automobilius ilgesniam laikui statyti aikštelėje prie prekybos centro „Senukai“, teks ieškotis kitos vietos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytiškiams, įpratusiems savo automobilius statyti aikštelėje prie prekybos centro „Senukai“, teks ieškotis kitos vietos. Pamačius, kad padaugėjo tokių, kurie automobilius aikštelėje palieka ilgam laikui, bet parduotuvės paslaugomis nesinaudoja, buvo nutarta įrengti naujus kelio ženklus.

 

Dėl jų įrengimo į Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisiją kreipėsi prekybos centro atstovas. Jis nurodė, kad pastaruoju metu labai padidėjo aplinkinių namų gyventojų aikštelėje pastatytų automobilių skaičius, ir parduotuvės klientai neturi kur sustoti.

 

Norint išspręsti šią problemą Saugaus eismo komisijos prašoma leisti aikštelėje, pagal nurodytą schemą, pastatyti automobilių stovėjimo laiką iki 2 valandų ribojančius kelio ženklus.

 

Komisijos nariai prašymui pritarė ir leido įrengti norimus ženklus numatytose vietose. Tad žmonės automobilius aikštelėje galės palikti ne ilgiau kaip dvi valandas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra