Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prie porolono gamyklos Alytaus rajone – gausios ugniagesių pajėgos (VIDEO)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:37, 2021-10-27
Prie porolono gamyklos vyko mokomosios ugniagesių pratybos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Gausios Alytaus ugniagesių pajėgos trečiadienio popietę skubėjo į Alytaus rajone, Jurgiškių kaime, esančią porolono gamyklą „Vita Baltic International“. Buvo gautas pranešimas apie cheminių medžiagų nuotėkį.

 

Laimei, pranešimas ir įvykis – netikri, tik imituoti, kadangi šiandien gamyklos teritorijoje buvo surengtos mokomosios ugniagesių pratybos.

 

 

Į jas atvyko šeši ugniagesių automobiliai: keturi – iš Alytaus, vienas – iš Lazdijų ir vienas – iš Miroslavo.

 

 

„Tai – cheminio įvykio likvidavimo mokomosios pratybos. Imituota situacija, kai remonto metu, dėl žmogaus kaltės, gamyklos viduje įvyko cheminių medžiagų nuotėkis. Derinami veiksmai, sugebėjimai operatyviai reaguoti į tokius įvykius, dirbti komandoje, koordinuotai ir saugiai atlikti viską, ką reikia tokioje situacijoje“, - sakė Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko funkcijas atliekantis Rimantas Bokmota.

 

Pasak jo, karantino metu mokomosios ugniagesių pratybos išvis buvo sustabdytos. Virusas dar niekur nedingo, tačiau ugniagesiai turi stiprinti savo gebėjimus, o tai galima padaryti tik praktiškai.

 

 

R. Bokmota taip pat atkreipė dėmesį, kad jeigu tik būna gaunamas iškvietimas į tikrą įvykį, kur reikia daugiau ugniagesių pajėgų, pratybos iškart būna nutraukiamos.

 

 

VIDEO: https://youtu.be/GniUE-eOt4E

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai