Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prie Laisvės angelo – miesto apkabinimo repeticija

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  14:06, 2014-06-06
Prie Laisvės angelo – miesto apkabinimo repeticija
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Miesto širdies – Laisvės angelo „gyvas“ apkabinimas, trijų metrų aukščio miesto herbo kompozicija iš rožių žiedų bei daugiau nei septyniasdešimt renginių – taip išskirtinai ir netradiciškai bus švenčiama Alytaus miesto šventė birželio 13-15 dienomis.

 

Šiandien vykusi spaudos konferencija taip pat buvo netradicinė. Alytaus miesto vadovai ir žiniasklaidos atstovai aptarti artėjančios miesto šventės ypatybių rinkosi aikštėje prie Laisvės angelo, kur įvyko bandomasis Laisvės angelo apkabinimas.

 

„Miesto šventės pavadinimo „Apkabinsiu tave Alytau“ idėja ir tikslas – apkabinti miesto centrą, miesto širdį, miesto sodą, kuris skatina visą miestą gražėti“, - spaudos konferencijoje sakė Alytaus miesto mero patarėjas Romas Jankauskas.

 

Birželio tryliktą dieną visi alytiškiai kviečiami į miesto šventę atsinešti po baltą rožės žiedą, iš kurių bus formuojamas trijų metrų aukščio ir daugiau nei dviejų su puse metrų pločio gyvų gėlių Baltosios rožės miesto herbas.

 

„Mes manome, kad Lietuvoje būsime pirmieji pastatę tokią gėlių kompoziciją. Alytiškių laukia tikrai graži šventė“, - teigė Alytaus vicemerė Nijolė Makštutienė.

 

Tris dienas truksiančioje šventėje vyks apie septyniasdešimt renginių, kuriuose dalyvaus bene šešiasdešimt kolektyvų.

 

N. Makštutienė pasidžiaugė, kad šiemet, kaip niekad daug sulaukta rėmėjų pagalbos. Taip pat labai aktyviai dalyvauti šventėje panoro ir prekybininkai. Šiuo metu yra išduota daugiau nei trys šimtai leidimų prekybai.

 

Miesto šventėje planuoja dalyvauti net keturiolika Alytaus miestų partnerių, o šeštadienį, birželio 14 dieną bus pasirašytas bendradarbiavimo protokolas su Lenkijos Elko miestu. Pasirašius ir bendradarbiavimo sutartį Elko taps jau devynioliktu Alytaus miesto partneriu.

Komentarų nėra