Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Prie Kultūros ir komunikacijos centro – maudynės fontane ir putose

Raimonda Andriulionytė  •    •  21:46, 2019-07-24
Daugiausia džiaugsmo maudynės suteikė vaikams.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie Alytaus kultūros ir komunikacijos centro esantis fontanas trečiadienio vakarą atgijo: jame pliuškenosi vaikai, jaunimas, čia pat skambėjo jaunųjų atlikėjų atliekamos dainos. O po maudynių fontane laukė putų šou, priviliojęs ne tik mažuosius, bet ir vyresnius renginio dalyvius.

 

Laukdami putų šou, vaikai fontane maudėsi ir su drabužiais, ir su maudymosi kostiumėliais. Kai kurie tik įbrisdavo, o dažnas nepabijodavo tiesiog kristi į vandenį.

 

Mažuosius stebėjo kartu su jais atvykę tėvai, po maudynių skubėję vaikus aprengti sausais drabužiais ir padėti sušilti.

 

Toks renginys prie Alytaus kultūros ir komunikacijos centro buvo rengiamas pirmą kartą. Jis buvo orientuotas būtent į jaunimą, tačiau buvo kviečiami ir gerai laiką praleisti norintys suaugusieji.

 

Organizatoriai teigė tiek daug žmonių renginyje sulaukti nesitikėję, tačiau buvo laimingi, kad pabūti kartu, pasidžiaugti vasara, atsigaivinti susirinko gausus būrys alytiškių.

 

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras prie fontano esančioje erdvėje ketina surengti ir daugiau renginių, pritaikytų skirtingo amžiaus grupėms.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai