Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prie Baltosios rožės tilto vėl pastebėti ugniagesiai-gelbėtojai: rado svarbų daiktą

AlytusPlius.lt informacija  •    •  14:36, 2024-06-11
Vandenyje rastas telefonas.
AlytuPlius.lt nuotr.

Antradienį popiet Dainų slėnio teritorijoje vėl pastebėti ugniagesiai-gelbėtojai. Tiesa, ne vietiniai, o atvykusi komanda iš Kauno. Paaiškėjo, kad jie ieško su vakar įvykusia tragedija, kuomet žuvo nepilnametė, susijusių daiktų.

 

Pasitelkę valtį, ugniagesiai-gebėtojai daiktų ieškojo Baltosios rožės tilto prieigose, ties viena iš tilto atramų. Čia apie 14 val. iš Nemuno buvo ištrauktas telefonas. Spėjama, kad jis priklausė vakar nuo tilto nukritusiai keturiolikmetei. Tai dar turės patvirtinti ekspertai.

 

AlytusPlius.lt šaltinių duomenimis, pirmadienį buvo surasta ir moksleivės kuprinė. Visi šie daiktai bus svarbūs atliekant tyrimą.

 

 

Primename, kad pirmadienį nepilnametė alytiškė išėjo į mokyklą, bet joje taip ir nepasirodė. Dukros pasigedo mama, su kuria jai niekaip nepavyko susisiekti, tad moteris kreipėsi į policiją.

 

Pareigūnai peržiūrėjo mieste įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų įrašus. Juose užfiksuota, kaip Dainų slėnio teritorijoje, minėta moklsleivė nukrenta nuo Baltosios rožės tilto.

 

Keturiolikmetės kūną Nemuno srovė nunešė link Punios. Čia į krantą jį ištraukė ugniagesiai-gelbėtojai.

 

Viešojoje erdvėje pasklido informacija, kad policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Sukurstymo nusižudyti ar privedimo prie savižudybės. Tačiau policija atkreipia dėmesį, jog nereikėtų straipsnio pavadinimo suprasti tiesiogiai. Pagal turimą praktiką, tokiais atvejais tyrimai ir pradedami būtent pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį.

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai