Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prezidentas G. Nausėda su žmona dėkoja už jaukių namų kūrimą

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  11:57, 2023-01-12
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas gavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir pirmosios ponios Dianos Nausėdienės laišką, kuriame dėkojama už įsitraukimą į Prezidentūros organizuotą akciją.

 

„Gerbiamas Mere, norime nuoširdžiai padėkoti už Jūsų indėlį į mūsų kalėdinę „Jaukių namų“ akciją. Jūsų bendruomenės sukurti kalėdiniai žaisliukai papuošė simbolinį Valstybės medį – Prezidentūros eglę ir atnešė į rūmus visos Lietuvos žmonių šilumą ir kūrybą. Ši akcija tapo mūsų susitelkimo, bendruomeniškumo ir pilietinės išraiškos galia, demonstruojančia Lietuvos žmonių ir regionų vienybės jėgą. Šiuo šventiniu laikotarpiu linkime laimės ir ramybės Jums ir Jūsų šeimai“, – rašoma valstybės vadovo ir pirmosios ponios pasirašytame laiške.

 

 

Prieš šv. Kalėdas ponia Diana Nausėdienė kvietė kartu puošti  Prezidentūros eglutę, prašė  gaminti kalėdinius žaisliukus – namelius. Pasak pirmosios ponios, ši eglutės žaisliukų kūrimo akcija – tai puiki proga palydėti senuosius metus su šviesa ir viltimi.

 

Alytaus rajono organizacijos, įstaigos, įmonės, seniūnijos, vaikų dienos centrai noriai įsijungė į akciją ir su džiaugsmu kūrė vienas už kitą gražesnius namelius. Į Vilnių Prezidentūros eglutės puošimui išvežta daugiau kaip 200 namelių. Visi jie skirtingi – juose įdėta daug darbo, kūrybiškumo, meilės.

 

„Visada noriai jungiamės prie gražių akcijų. Tokia veikla suburia įvairias bendruomenes, vaikus, gyventojus. Pati nesu puiki siuvėja, tačiau buvo smagu siūti, kurti, galvoti, kaip čia gražiau padarius. Tai ir geras darbas, ir meditacija“,– apie kalėdinių žaislų gaminimą pasakoja Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

 

Prezidentūros eglutę papuošė visų Alytaus rajono savivaldybės ugdymo įstaigų, Neįgaliųjų draugijos, vaikų dienos centrų, bibliotekos filialų, bendruomenių pagaminti žaisliniai nameliai. Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė  ponios D. Nausėdienės vardu taip pat padėkojo visiems Alytaus rajono žmonėms, dalyvavusiems akcijoje.