Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai Alytuje turi naują vadovę

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų inf.   •    •  11:55, 2019-11-04
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialui pradeda vadovauti D. Laumytė.
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nuotr.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Alytaus filialui nuo šiandien vadovauja Deimantė Laumytė, pakeitusi dvejus metus šias pareigas ėjusią Liną Sosunovičienę.

 

Naujo vadovo rūmams prireikė po to, kai buvusi jų direktorė šias pareigas šalių susitarimu paliko rugsėjo mėnesį.

 

Nuo 2017 metų gruodžio Rūmų Alytaus filialui vadovavusi L. Sosunovičienė teigė, kad nesutapo jos ir generalinio direktoriaus požiūriai į darbą ir valdymo stilių.

 

„Mano apsisprendimą lėmė direktyvus kišimasis į Alytaus komandos veiklą. Kontrolę aš suprantu ir jai pritariu. Esame filialas, atsiskaitinėti privalome. Tačiau kontrolė neturi peržengti savo ribų ir tapti nuolatiniu, ištęstu egzaminu“,- tuomet sakė rūmus palikusi direktorė.

 

„Norime kokybiškai atnaujinti Alytaus filialo veiklą, kuri pastaruoju metu Rūmų administracijos visiškai netenkino. Siekiame, kad Alytaus mieste ir rajone, Varėnoje, Lazdijuose, Druskininkuose atstovavimas verslui pasiektų visiškai kitą lygį. Todėl pasirinkome žmogų, kuris turi tarptautinės ekspertinės ir vadovavimo patirties, gerą išsilavinimą, puikių organizacinių bei kitų savybių“, – sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

 

Naujoji Alytaus filialo direktorė D. Laumytė įgijo verslo psichologijos magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete, šiuo metu ISM vadybos ir ekonomikos universitete tęsia vadovų magistrantūros studijų strateginio valdymo programą, lapkričio pabaigoje pradės nuotolines studijas Harvardo verslo mokykloje – tvarios verslo strategijos studijų programą. Be to, D. Laumytė turi neįkainojamos patirties Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose bei projektuose.

 

„Kadangi šio filialo vadovui iškelti didžiuliai tikslai, itin atidžiai rinkomės kandidatą ir kreipėmės profesionalios pagalbos į Rūmų narius – personalo paieškos kompaniją „Atranka 360“ ir jos direktorę Gintę Žilinskienę. Tikiu, kad Rūmų filialas, vadovaujamas naujos direktorės, sėkmingai augs ir profesionaliai atstovaus šio regiono verslui, ras  sklandžią kalbą su vietos, centrine valdžia ir užsienio partneriais“, – sako Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra