Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 250

Prekiauti viešosiose vietose galima tik turint savivaldybės leidimą

Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija  •    •  14:59, 2020-03-10
Asociatyvi nuotr.

Kiekvienais metais į Alytaus miesto savivaldybės administraciją kreipiasi asmenys, norintys gauti leidimus prekiauti gėlėmis įvairiose miesto viešosiose vietose. Tačiau pasitaiko atvejų, kai minėtose vietose prekiaujama neturint savivaldybės administracijos išduoto leidimo.

 

Praėjusią kovo 8-ąai dieną Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo savivaldybės administraciją apie nustatytus atvejus, kuomet buvo prekiaujama neturint leidimų. 

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius primena, kad prekiauti ir teikti paslaugas Alytaus miesto viešosiose vietose galima tik turint Alytaus miesto savivaldybės administracijos atsakingo skyriaus išduotą leidimą.

 

Leidimus prekiauti ir teikti paslaugas Alytaus miesto savivaldybės viešosiose vietose išduoda Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius. Prašymą išduoti leidimą galima užpildyti atvykus į Alytaus miesto savivaldybę, taip pat elektroniniu būdu portale www.epaslaugos.lt.

 

Informaciją apie išduotą leidimą galima pasitikrinti Licencijų informacinėje sistemoje adresu www.licencijavimas.lt.

 

Primename, kad Alytaus miesto gyventojams sulaukus pensinio amžiaus, neįgaliesiems, taip pat moksleiviams ir studentams, prekiaujantiems savos gamybos produkcija, už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas vietinės rinkliavos mokėti nereikia, tačiau šie asmenys prekiauti ar teikti paslaugas gali tik turėdami išduotą leidimą.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai