Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Praūžė tarptautinės plaukimo varžybos „Alytus Grand Prix“

Tomas Vanikonis  •    •  16:02, 2023-05-10
Varžybų akimirka.

Gegužės 5-6 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vykę tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos Alytus Grad Prix į Alytų pritraukė daugiau nei 600 dalyvių. Baseino vanduo užvirė nuo sportininkų, susirinkusių kovoti dėl medalių, piniginių prizų ar tiesiog norinčių išbandyti save, gausos.

Sportininkai varžėsi 7 amžiaus grupėse, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialaus dizaino medaliais, piniginiais ir rėmėjų prizais. Į kovą dėl medalių stojo ir 90 alytiškių. Alytaus komanda pagal iškovotų medalių skaičių užėmė 12 vietą tarp 21 komandos. Alytaus komandos medalių kraitį pildė  Adas Navickas, Aistė Zubrickaitė, Augustas Padegimas, Džiugas Balčius, Edvinas Kilmanas, Ema Kastsiukovich, Gustė Šablinskaitė, Paula Kastsiukovich, Rapolas Bubnys, Rugilė Strakauskaitė ir Vilius Cvirka.

Absoliučiai geriausia plaukike Alytus Grand Prix pagal World Aquatics taškų skaičiavimo sistemą tapo Agnė Šeleikaitė (Kauno plaukimo mokyklos atstovė) antrą vietą iškovojo Patricija Aškelovič (sostinės sporto centas) ir trečiąją – Ema Kastsiukovich (Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkė).

Absoliučiai geriausiu Alytus Grand Prix plaukiku tapo Ugnius Kamandulis, atstovaujantis Sostinės sporto centro komandą, antrą ir trečią vietas iškovojo svečiai iš Latvijos – Valerijs Curgelis ir Daniels Narajevs.

Varžybų organizatoriai dėkoja partneriams ir rėmėjams už pagalbą organizuojant ir vykdant šias aukščiausio lygio varžybas.

Organizatoriai: Vandens sporto šakų akademija, Plaukimo klubas „Šilainiai“

Partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus sporto ir rekreacijos centras.