Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Iš Pramonės parko traukiasi dar viena įmonė: rado geresnį sklypą

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:39, 2019-11-28
Asociatyvi nuotr.
Alytusplius.lt nuotr.

Rugsėjo pradžioje Alytaus miesto meras ir Dzūkijos sotinėje veikiančios įmonės „Koslita“ generalinis direktorius Juozas Bieliauskas spaudė ranką vienas kitam ir džiaugėsi pasirašyta investicijų sutartimi, o jau lapkričio mėnesį nuspręsta šią sutartį nutraukti prieš terminą.

 

Toks savivaldybės tarybos sprendimas priimtas atsižvelgiant į spalio pabaigoje gautą įmonės „Koslita“ prašymą nutraukti sutartį abipusiu šalių susitarimu. Prieš tai  investicijas adresu Fortų g. 2 esančiame sklype planavusi įmonė persigalvojo  ir nusprendė šio sklypo nesinuomoti.  

 

Įmonė savo verslui rado kitą, jau pilnai paruoštą ir sutvarkytą sklypą Alytuje, kurį nusipirkti ir investuoti yra palankiau.

 

„Koslita“ ketino Pramonės parke statyti sandėliavimo paskirties pastatą, kuriame planavo vykdyti logistikos bei buitinės chemijos produktų sandėliavimo paskirties veiklą ir sukurti penkias naujas darbo vietas.

 

Alytaus meras tąkart džiaugėsi, kad jau beveik 27 metus savo veiklą Alytuje vykdanti įmonė planuoja naujas investicijas ir tai ruošiasi daryti Dzūkijos sostinėje. Pasirašyta sutartimi tada patenkintas buvo ir „Koslitos“ direktorius, džiaugdamasis, kad sutartį pavyko pasirašyti gan greitai.

 

Tačiau džiaugsmas truko neilgai. Ketvirtadienį vykusiame tarybos posėdyje nutraukta ir investicijų, ir žemės sklypo nuomos sutartys.

 

Tarybos narys Andrius Jučas posėdžio metu apgailestavo, kad savivaldybei įdėjus tiek pastangų ir darbo pritraukiant investuotojus, kai kurie jų lengva ranka viską nubraukia. Kilo klausimas: ar nereikia taikyti daugiau apribojimų?

 

Tačiau Alytaus meras N. Cesiulis įsitikinęs, kad apribojimai viską tik dar labiau apsunkintų. „Kurkime ne apribojimus, kurie atbaidytų, o sudarykime palankias sąlygas investuotojams. Versle sparčiai viskas keičiasi, investuotojas paskaičiuoja ir priima sau tinkamus sprendimus“, - sakė meras.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra