Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Prabilo nepilnamečio tvirkinimu kaltinamas Nauris: „Dabar atskleisiu kitą medalio pusę“ (VIDEO)

Raimonda Bernatavičienė, Daina Baranauskaitė  •    •  11:34, 2023-09-20

Po straipsnio ir videoreportažo apie išplatintą pornografinio turinio medžiagą ir policijai pradėjus ikiteisminį tyrimą, su AlytusPlius.lt redakcija antradienį susisiekė nepilnamečio tvirkinimu įtariamas 24-erių Nauris. Jis teigė, jog netrukus prabils ir atskleis kitą medalio pusę.

 

Trečiadienio rytą paskambinęs į redakciją pats paprašė padaryti įrašą ir pateikė savo versiją. „Viskas vyko abipusiu sutarimu. Jokios prievartos nebuvo. Tas, kur filmavo - taip pat penkiolikmetis. Kad filmavo - nežinojau, pamačiau jau išplatintą vaizdo įrašą grupėje. Kol kas jo neatskleisiu. Su policija bendradarbiausiu, esu Kaune, bet neturiu pinigų grįžti į Alytų. Mane daug kas palaiko, esu dėkingas jiems“, - sakė Nauris.

 

Jaunas vyras teigė, jog tą lemtingą vakarą jis su nepilnamečiu girtavo prie vadinamojo stiklinio pastato Naujojoje gatvėje. Vėliau išgerdinėjimai persikėlė į požeminį garažą Pulko gatvėje. Neva santykiai vyko abipusiu sutarimu, tik kitas draugas iš pasalų viską nufilmavo.

 

Pokalbis su Nauriu - videoreportaže. Redakcija neatsako už pašnekovo teiginius. Dalis pokalbio turinio nepateikiama, saugant asmens duomenis.

 

Skaitytojams priminsime, kad išplatintame vaizde matoma, jog nepilnametis - bejėgės būsenos. Galimai tvirkinamuosius veiksmus atliko 24 - erių nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis asmuo, buvęs globos namų auklėtinis, dažnai besiglaužiantis požeminiuose garažuose. Jis neneigia, jog turi psichinių sveikatos sutrikimų.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai