Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pomėgis sportui verslininkus suvedė bendram projektui: Alytuje netrukus prasidės statybos

AlytusPlius.lt informacija  •    •  9:20, 2024-04-10

Alytuje esančioje Kovo 11-osios gatvėje netrukus prasidės padelio teniso sporto komplekso statybos. Visas sporto kompleksas užims virš 4 tūkst. kvadratinių metrų. 

 

Čia bus penki padelio kortai ir du lauko teniso kortai, persirengimo, rekreacinė, laisvalaikio zonos, pirtys moterims bei vyrams. Taip pat – restoranas/kavinė.

 

Ši verslo idėja gimė gana netikėtai, Kauno verslininkams žaidžiant padelį, atokvėpio akimirką. „Mes su bičiuliu padelį žaidžiame ne vienerius metus. Aš dirbu su sporto kompleksų statybų projektais, o mano bičiulis turi tinkamą sklypą Alytuje. Taip besišnekučiuojant, bežaidžiant padelį, kilo idėja plėsti ir populiarinti šią sporto šaką Alytuje“, - teigė UAB „3BT Group“ direktorius Šarūnas Šlekys.

 

 

Anot verslininko, Kaune padelio tenisą žaidžiančių žmonių bendruomenė didelė ir sparčiai auganti. „Žinome, kad ir Alytuje yra žmonių, kuriems tai tinka ir patinka. Kadangi su verslo partneriais turime galimybę vystyti šį sportą Dzūkijos sostinėje – tad ėmėmės šio projekto“, - sakė pašnekovas.

 

Padelis – tai sportas, turintis tiesioginių sąsajų su tenisu ir skvošu. „Šiuo metu tai – labai populiari sporto šaka visame pasaulyje, nes padelio aikštelė yra mažesnė, lyginant su teniso, ir žaidžiama poromis, todėl reikia mažiau fizinio pasiruošimo. Gali žaisti ir dešimtmetis vaikas, ir senjoras. Tarkim, su Jumis dabar bendrauju būdamas Indonezijoje – ir čia jau žaidžiamas padelis“, - sakė Š. Šlekys.

 

 

Verslininkai jau buvo susitikę su Alytaus miesto savivaldybės vadovais, kurie palaiko ir džiaugiasi naujai startuosiančiu projektu. 

 

„Su Alytaus savivaldybe komunikacija nuo pat pradžių labai gera ir teisinga. Jie parodė didelį susidomėjimą, turėjome keletą susitikimų su meru ir jo pavaduotojais. Sklypo vieta labai tinkama, link ten planuojami dviračių takai. Miesto vadovams patiko, kad mes norime atvesti šį sportą į Alytų, įrengdami tarptautinius reikalavimus atitinkančius kortus“, - pasakojo Š. Šlekys.

 

Verslininkai teigia norintys prisidėti prie šio sporto populiarinimo, bendruomenės, kultūros kūrimo Alytuje.

 

„Kortai atitiks visus aukščiausius tarptautinius reikalavimus – tiek padelio, tiek teniso. Planuojame organizuoti turnyrus Lietuvos mastu, pasikviesti sportininkų bei trenerių iš užsienio. Norime, kad Lietuvoje augtų talentai, žaidėjai, sieksime sukurti jiems sąlygas“, - sakė pašnekovas.

 

 

Kadangi komplekse numatyta 3-4 šimtų kvadratinių metrų erdvė kavinei/restoranui, verslininkai ieško partnerių. „Apsižvalgėme, kad Alytuje trūksta naujų ženklų kavinių. Todėl ieškome partnerių, esame atviri diskusijoms“, - sakė Š. Šlekys.

 

Komplekse planuojama sukurti iki 10 darbo vietų. Statybos darbai prasidės vasarą, atidarymas planuojamas kitų metų pradžioje.

 

Spauskite ČIA ir sekite Go Padel Alytus feisbuko paskyroje, kur rasite visas naujienas.

 

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 10/04/24

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai