Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Poliklinikos medikų pagalbos šauksmas: trūksta apsaugos priemonių

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  14:41, 2020-03-18
Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Situacija Alytaus poliklinikoje tampa nepavydėtina – apsaugos priemonės, būtinos darbuotojams ir pacientams, sparčiai senka, o greitu metu jas papildyti nėra iš kur. Medikai kreipiasi į privačias įmones, odontologijos kabinetus ir visus, kurie gali padėti ir pasidalinti priemonėmis.

 

„Mums labai reikia respiratorių, medicininių kaukių. Įmonių, kurios galėtų šias priemones parūpinti, yra nemažai. Bet bėda ta, kad prekės „strigę“ pasienyje, jų mums reikėtų laukti savaitę ar dvi, o juk reikia dabar“, - sakė Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.

 

Apsaugos priemonės yra naudojamos pacientams, darbuotojams, tačiau, kaip teigė direktorius, jų negali skalbti ar naudoti daug kartų, tenka išmesti, tad atsargos senka.

 

Galintys pagelbėti apsauginėmis priemonėmis, gali jas atnešti į Alytaus polikliniką. Prie paradinių durų bus STOP juosta ir staliukas, ant kurio bus galima palikti priemones saugiu atstumu. Darbuotojas, kuris pasitiks žmogų, bus su visomis apsaugos priemonėmis, pavojaus nekels. Kilus klausimams, prašoma susisiekti su Alytaus poliklinika.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai