Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Policininkus susitikęs alytiškis prisipažino turintis pilstuko

Jurgis Kochanskas  •    •  11:54, 2019-07-26
Asociatyvi nuotr.
water-glass nuotr.

Dėl butelio pilstuko 50 metų alytiškiui teko aiškintis teisme. Už puslitrį šio gėrimo įgijimo ir laikymo jam reikės sumokėti ir baudą.

 

Alytiškį policijos pareigūnai pričiupo Žiburio gatvėje prie 9-o namo, nešantį puslitrį pilstuko. Tuo metu, birželio 11-ąją, apie 11 val., pareigūnai vykdė patikrinimą.

 

Vyriškis buvo užsikišęs butelį už kelnių diržo, o pamatęs pareigūnus, iškart sutriko ir išsidavė. Paaiškino, kad turi pilstuko ir iškart jį atidavė policininkams.

 

Iš alytiškio paimtas butelis skysčio skleidė alkoholiui būdingą kvapą, kurio pauosčius, tik tiek ir suprasi. Buvo atlikta skysčio ekspertizė. Jos akto išvadose nurodoma, kad iš vyriškio paimtame butelyje yra 0,214 litro denatūruoto etilo alkoholio ir vandens skiedinio, kurio alkoholiniame skystyje tūrinė etilo alkoholio koncentracija yra 75,9 proc.

 

Administracinio nusižengimo byla pasiekė Alytaus apylinkės teismą ir ją išnagrinėjo Alytaus teismo rūmų teisėja. Posėdyje alytiškis savo kaltę pripažino ir dėl nusižengimo nuoširdžiai gailėjosi. Paaiškino, kad jis yra bedarbis ir jam už atliktus ūkio darbus pilstuku užmokėjo mažai pažįstama moteris.

 

Vyras už pilstuko įgijimą, laikymą ir gabenimą gegužės 22-ąją jau buvo baustas administracine nuobauda –180 eurų bauda. Pastarasis nusižengimas padarytas pakartotinai, šįkart jam skirta minimali 390 eurų bauda.

 

Teismo nutarimu konfiskuotas ir Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate saugomas puslitris pilstuko.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra