Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Policijos generalinio komisaro pavaduotoju tapo dzūkas pasienietis

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:48, 2020-02-12
S. Tamulevičius.
Policijos departamento prie VRM nuotr.

„Dzūkijos kraštas tikrai yra ta vieta, kuriame išauga lyderiai: savivaldybių lyderiai, politiniai lyderiai ir statutinių įstaigų lyderiai“, - pastebėjo pirmadienį Alytuje lankęsis Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, pranešęs apie savo naują pavaduotoją.  

 

Juo paskirtas iš Dzūkijos kilęs Saulius Tamulevičius. „Jis – tikras dzūkas, dirbęs Dzūkijos regionuose. Tik yra viena smulkmena, policijoje jo stažas skaičiuojamas nuo šios dienos vidurnakčio, bet manau, viskas bus gerai“, - pristatydamas kolegą pirmadienį juokavo šalies policijos vadovas.

 

Būtent tą dieną S. Tamulevičius ir buvo paskirtas Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotoju. Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė jį pristatė policijos bendruomenei.

 

Taip jau sutapo, kad iškart po to R. Požėlai teko vykti į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kur Alytaus policija pristatė savo praėjusių metų veiklos rezultatus. Atvykęs generalinis komisaras pasidalino ir žinia apie naują pavaduotoją.

 

R. Požėlos pavaduotoju tapęs 40 metų S. Tamulevičius yra gimęs Varėnos rajone, Kibyšių kaime. Dirbti vidaus tarnyboje jis pradėjo 1998 metais – Varėnos pasienio policijos rinktinės Druskininkų užkardos Raigardo pasienio kontrolės punkte. Čia jis dirbo pasieniečiu.

 

Vėliau jis užėmė įvairias pareigas toje pačioje tarnyboje. Vadovavo dviem Varėnos rinktinės užkardoms, ėjo Lazdijų rinktinės vado pavaduotojo, štabo viršininko pareigas, vadovavo Ignalinos, Varėnos ir Vilniaus pasienio rinktinėms. 

 

R. Požėla teigė, kad S. Tamulevičus jam yra gerai pažįstamas, abu dirbo pasienio tarnyboje. Tai nulėmė ir jo pasirinkimą.

 

S. Tamulevičius pakeitė prieš tai policijos generalinio komisaro pavaduotojo pareigas ėjusį Rimantą Bobiną. Jis paskirtas dirbti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku.

 

Komentarų nėra